Иска ли ви се по Черноморието?

  • 2 434
  • 57
Всички ходим на море със семействата си или поне със своите половинки.
Планиране, приказки, депозит, хотелче на Слънчев Бряг, плажче, хавлийки, чехли, бира, цаца, вълни, загар, бира, цаца, мента, ракия, загар, вълни, повръщане, хранително разтройство. Това са хубавите семейни преживявания - нещата от албумите със снимки. Слиповете от 80те години, могъщото окосмяване, демоде бански за жени, пъпки, средностатистическо българско семейство.

Как кръшкате? Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско. Как успявате да осъществите първичен, вторичен и по-късно никак не епизодичен контакт?

Аз обикновено предлагам да помогна с нещо, след което черпя биричка, след което се извинявам на жена си, че съм забравил нещо в хотела и после ме няма 3 часа защото съм се загледал в нещо по Евроспорт. Това е една от многобройните ми комбинации.
Виж целия пост
# 1
Жоро02  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Не ми се налагат такива неща - за мен морето е купон, без значение с кого съм  Crazy
Виж целия пост
# 3
Peace
Виж целия пост
# 4

Много яка снимка имаш. Излезнала си хубава на нея. Черните цветове са много готини, но присъствието им в устната ти кухина би могло да бъде предпоставка за дебат на тема 'Има ли бездънна яма в тази уста или не?' Днес съм философски настроен.
Виж целия пост
# 5
Аз първо избирам хотел, който да е по-далеч от плажа. После се сещам, че съм забравила нещо в хотела и пращам мъжа ми да го вземе. Изпровождам и детето с него, все пак трябва да съм сигурна, че ще забавят подобаващо пък и така няма опасност той да кръшне. И след това отказвам бирата щото много горчи.

Не е Жорката, той с бира не черпи  Naughty
Виж целия пост
# 6
Аз първо избирам хотел, който да е по-далеч от плажа. После се сещам, че съм забравила нещо в хотела и пращам мъжа ми да го вземе. Изпровождам и детето с него, все пак трябва да съм сигурна, че ще забавят подобаващо пък и така няма опасност той да кръшне. И след това отказвам бирата щото много горчи.

Не е Жорката, той с бира не черпи  Naughty

Тоест ти си бръмчиш както си трябва и всичко ти е наред. Джикиджикитак гумена палатка малелеле гумена играчка.
Виж целия пост
# 7
Кажи къде почиваш, да намина. Отдавна те чакам по Черноморието, все пак.
Виж целия пост
# 8

Разбира се, на море съм отишла все пак ...
Виж целия пост
# 9
Кажи къде почиваш, да намина. Отдавна те чакам по Черноморието, все пак.

Обичам стила на Ветко - мисля, че интириър дизайнът на жена му в никакъв случай не е селски. Това са хора от сой, това е елит.
Виж целия пост
# 10
Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско.

Отварям скоба. Когато става дума за мъже,
"свежо" не е най-пасващата в играта дума.
Ако бях мъж, щях да пожелавам нещо свежо.

Впрочем и това с Евроспорт не е сериозно оправдание.
Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Ако каже, че е удовлетворил топкобола си, бих го разбрала.
Виж целия пост
# 11
Лежите си на плажа и няма начин да не пожелаете нещо свежо, макар и селско.

Отварям скоба. Когато става дума за мъже,
"свежо" не е най-пасващата в играта дума.
Ако бях мъж, щях да пожелавам нещо свежо.

Впрочем и това с Евроспорт не е сериозно оправдание.
Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Ако каже, че е удовлетворил топкобола си, бих го разбрала.

Не ми разсъждавай защото аз жени над 2-3 изречения не чета. Ти да не си Лермонтов.
Виж целия пост
# 12
Достоевски съм, но и Балзак все пак.

Ето ти едно изречение:

Бих скопила мъж, който ми се оправдае с Евроспорт.
Виж целия пост
# 13
За жените е лесно. Винаги мога да вдигна грандиозен скандал и без повод и да се врътна за шопинг-терапия, козметик, масаж...Терапията отнема време, но има и ефект.
Виж целия пост
# 14
Накарахте ме да си спомня за моментното си щение отпреди две години. ТОЙ беше на чешмичката в Морската градина! С тен, със свлечени дънки, с пораснала коса, слаб и жилав. Просто Джизъс Крайст супер стар!  Rolling Eyes
А аз - бедна, точеща лиги майка с количка.
Някои любови са невъзможни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия