Машина за сладолед на ТСМ

  • 2 348
  • 13
Някой има ли впечатления, защото искам да си купя
...
Виж целия пост
# 1
Къде я има,аз само съм чувала,че има,но не съм виждала да се продава по магазините на ТСМ. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Може ли снимки, че ме заинтригува? Не съм виждала такава...  newsm78 може би е умален вариант на големите машини за сладолед???
Виж целия пост
# 3
И МЕН МЕ ЗАИТРИГУВА
Виж целия пост
# 4
Миналата година си търсех такава и гледах тези в ТСМ. Не знам дали знаете, че машините за сладолед са просто един миксер, който бавно в продължение на 30 мин. бърка сместа за сладолед, след което купата се слага във фризер. Лично аз си мислех, че само слагаш съставките и машината прави останалото - както тези за хляб. Затова и не си взех.
Виж целия пост
# 5
Миналата година си търсех такава и гледах тези в ТСМ. Не знам дали знаете, че машините за сладолед са просто един миксер, който бавно в продължение на 30 мин. бърка сместа за сладолед, след което купата се слага във фризер. Лично аз си мислех, че само слагаш съставките и машината прави останалото - както тези за хляб. Затова и не си взех.

има и такива дето бъркат и замразяват. исках да си купя,но баща ми каза, че мощността й е малка и няма смисъл, после се замотах и не съм гледала повече.
Виж целия пост
# 6
Не е нужна голяма мощност.Съставките за сладоледа се слагат в купата, а самата купа се слага във фризера. Лопатките на миксера се въртят бавно и постоянно леко разбиват сместа. Кабела минава през гуменото уплътнение на фризера. Имаше едно време такива руски машинки. Къде сега има такава. И мен ме интересува.
Виж целия пост
# 7
Не е нужна голяма мощност.Съставките за сладоледа се слагат в купата, а самата купа се слага във фризера. Лопатките на миксера се въртят бавно и постоянно леко разбиват сместа. Кабела минава през гуменото уплътнение на фризера. Имаше едно време такива руски машинки. Къде сега има такава. И мен ме интересува.
не говоря за такава машина.

тази, която исках да си купя, въобще не се слага във фризера! Sunglasses
слагаш си продуктите в купата, включваш машината и след 2 часа имаш сладолед. няма фризери, няма щуротии.
води се машина за сладолед с охлаждаща система. в такъв случай мощността е важна. Hug
Виж целия пост
# 8
Аз имам такава машина, на ТСМ е. Ползвах я няколко пъти, докато и се нарадваме. Ззамразява добре, но проблемът е, че като спре машинатар сместа залепва бързо по стените, трудно се отделя сладоледа до край, а не трябва да се драскат стените. Та малко се хаби от сладоледа, но въпреки това не съжалявам, че я купих и тези дни пак ще правя сладолед. Ето и снимки от моя предишен сладолед. А в готварския подфорум има цяла тема :


Виж целия пост
# 9
Аз имам такава машина, на ТСМ е. Ползвах я няколко пъти, докато и се нарадваме. Ззамразява добре, но ....
въобще не я слагаш във фризера, така ли?
А колко струва, колко е голяма и колко сладолед може да прави, за колко време?
мерсаж предварително
Виж целия пост
# 10
Е, тази на ТСМ не е пълен автомат. Предварително замразяваш купата във фризера,всъщност аз там си я държа и като ми се прияде сладолед- вадя я и правя. Машинката е по-малка от фритрник, а купата събира около 500 гр сладолед. Утре ще я снимам и ще я покажа.

П.П Ето намерих миналогодишна снимка в друг форум, където публикувам рецептите си.

Виж целия пост
# 11
Джема,не се вижда снимката. Rolling EyesА каква е цената?
Виж целия пост
# 12
въобще не я слагаш във фризера, така ли?
А колко струва, колко е голяма и колко сладолед може да прави, за колко време?
мерсаж предварително

ето тази е пълен автомат. прави 1 л. сладолед за 20-40 минути. цената и е височка Thinking 145евро



тези, които се слагат във фризера, са значително по-евтини. Hug
Виж целия пост
# 13
ама то ако има вариант пълен автомат на ТСМ ще е евтина, ама май няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия