Вярно ли е?

  • 3 450
  • 60
Казаха ми да не му позволявям да си лапа ръката,застото като порасне сте е с криви заби?
Виж целия пост
# 1
Не Peace
Виж целия пост
# 2
Това па кой го измисли!!!! Хора дет си нямат друга работа  Party
Виж целия пост
# 3
Това па кой го измисли!!!! Хора дет си нямат друга работа  Party
Peace Peace ааааааабсолютно
Виж целия пост
# 4
Не ние до скоро си смучкахме палеца и даже не ни екрив .Ако толкова те притеснява има едно лекарство което е с четка като лак.Намажи му я и ще престане
Виж целия пост
# 5
В интерес на истината-ДА, ще има изменение на захапката, но ако смученето на палеца е постоянно и с години Wink
Виж целия пост
# 6
Досега не съм виждала бебе, което да не си лапа ръцете през първите месеци. Ако някой е виждал-моля да ме просвети.
А дете, на което да не са му криви зъбите съм виждала. Или са му връзвали ръцете като бебе, или тази теория е пълна глупост.
Според мен е второто. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Има разлика между лапането на ръката и смученето на палеца. Второто наистина разваля захапката, ако детето го прави с години. Лапането на ръчичките е или знак за глад или детето просто се опознава.
Виж целия пост
# 8
И като не му позволяваш какво- връзваш ли я тази ръка или я лепиш с нещо?
Виж целия пост
# 9
Ами то просто няма начин да го спреш,не може да му вържеш ръцете.И този период ще мине.
Виж целия пост
# 10
Има разлика между лапането на ръката и смученето на палеца. Второто наистина разваля захапката, ако детето го прави с години. Лапането на ръчичките е или знак за глад или детето просто се опознава.

До две годишна съм си смучела палеца, но мога да се похваля със страхотни зъби  Peace
Виж целия пост
# 11
Не, не е вярно.  Peace
Виж целия пост
# 12
Досега не съм виждала бебе, което да не си лапа ръцете през първите месеци. Ако някой е виждал-моля да ме просвети.
Така е. Всички бебенца си лапат ръчичките Hug
Виж целия пост
# 13
Имам приятелка, която до 6 годишна възраст си е смучела палчето, но зъбите и са перфектни !  Peace
Виж целия пост
# 14
Това са глупости.Всяко бебе си смуче пръстите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия