Зинат

  • 1 697
  • 5
От два дни сме с висока Т и кашлица,диагнозата е виросен бронхит.Изписаха ни Зинат,който много трудно го пие .Първите няколко приема направо ги повърна.След кой прием би трябвало да му спадне Т?Докторката каза и днес ако не иска да го пие да го сменя с Цефзил.Кой е с по бързо действие?
Виж целия пост
# 1
Ефектът от АБ идва след 3-тия ден,т.е. тогава се забелязва подобрение,по-ниска температура .Но след като детето не го приема нормално...не знам до колко ефективно действа АБ?! newsm78За Цефзил не мога да ти кажа нищо,защото нямам наблюдения.За Зинат знам,че е много добър.Поне при нас действа много бързо.
Бързо оздравяване! Peace
Виж целия пост
# 2
Подобрение - от 48 до 72 часа при редовен прием.
Виж целия пост
# 3
И двата са отвратително горчиви. И моят син ги повръщаше и се бях отчаяла направо, но случайно открих начин да му ги давам. Мием зъбите, давам АБ и съвсем бързо изплакваме устата. Разбрах ,че не трябва да се насилва, а да се убеди, че е кремче или нещо подобно .
Дано да успееш да му го дадеш.   Peace
Педиатърката ни каза ,че някои го давали в течен шоколад.
Виж целия пост
# 4
Аз доколкото помня можеше да се разтваря във вода, мляко или сок  newsm78 преди употреба, защо не пробваш така  Peace На моето диване, добре му понесе Зината  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз доколкото помня можеше да се разтваря във вода, мляко или сок  newsm78 преди употреба, защо не пробваш така  Peace На моето диване, добре му понесе Зината  Peace
И на самата листовка пише, че може да се разтваря, но НЕ в топли напитки, а със стайна температура или хладни. Пише също, че е добре да се дава по време на хранене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия