Рицарки на бялото кантарче - 18.06. - 24.06.

  • 23 852
  • 753
Лято е. Топло е. Замириса на море. На безкрайно дълги златни плажове, на морски бриз и прохладни вълни.
Може би това е причината повечето Рицарки да сграбчат здраво юздите на своята цел и да се приближават към нея.
Последните седмици някой от тях ни изненадват всеки ден с намаления. Но май не можем да говорим за изненади - щом сме тук, значи сме сериозни, устремени и волеви да постигнем желаните килограми. Понякога има трудни периоди, моменти, в които ти се струва, че просто вече няма смисъл, че си опитал всичко, а тялото не иска да се подчини. Но ние всички имаме и друга черта - корави сме. И когато паднем, винаги имаме сили да се изправим и продължим напред. Въпреки ожулените колене. Въпреки ехидните усмивки на случайните минувачи. Въпреки наранената си вяра. Ставаме, отупваме праха, а с него и черните мисли, гордо вдигаме глава и продължаваме напред - още по-силни, още повече решени да стигнем последната спирка, наречена " моето истинско АЗ".
Ето затова аз ви се възхищавам!
И сега, когато моята е цел е малко по-друга, попивам всичко от вас, защото знам, че когато дойде моментът да тръгна по вашите стъпки, ще бъда не по-малко силна, не по-малко уверена и не по-малко целеустремена от вас.
 И само накратко, без думи, ще припомня крайпътните камъни на Ордена на Рицарките на бялото кантарче:



Старата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197666.0
Виж целия пост
# 1
Брях, аз ли съм първа Shocked

Нещо форумът днес май не ни ще newsm78

Много торти, много нещо снощи Shocked Срамотааааа Crossing Arms

Литъл, честита количка  bouquet Ти как устиска да не спиш в нея снощи Mr. Green

Виж целия пост
# 2
Еееееее тамън да се изфукам, че съм първа и птичето ме изпреварило  Laughing
Запис за следене!
Виж целия пост
# 3
Герче, я си кажи сега Mr. Green
И какво "следене", ааааа! Я да се взимаш в ръце, че току виж, го направя преди теб Wink
Виж целия пост
# 4
...Литъл, честита количка  bouquet Ти как устиска да не спиш в нея снощи Mr. Green
трудно  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Кво е това нещо, запис за следене.
Тука се иска запис за участие - активно.

Аз как по терлици си признах в сатара тема и сега Нова тема - нов ентусиазъм.
А дай боже и нови килограми, ама по-малки.

Аз съм бездетна и безмъжна.
Идеално за режими и правилно хранене. Само да се присещам да ям.
Снощи изпразних хладилника до шушка. Остана само пълна камера с пиле. А да видите сега.


Литъл - честита кола
На Мариетчето също.

Марче, честито дете.
Ванче, не те ли е срам, ма жена, да си такава готвача /сладкарка/. Ще се омъжа някой ден и нама да си признавам, че съм те познавала, че да не ме е срам от мене си.
Виж целия пост
# 6
... Аз съм бездетна и безмъжна.
...
... Ванче, не те ли е срам, ма жена, да си такава готвача /сладкарка/. Ще се омъжа някой ден и нама да си признавам, че съм те познавала, че да не ме е срам от мене си.

Значи - свободна като птичка и безстопанствена като улична котка Joy Не е лошо, ще ти кажа Wink

За второто - не се кахъри. Нека Ванчето се срамува, пък ние ще се гордеем, че със здравословното хранене сме на ти (хеле па ти Mr. Green) и сме извисениииии натури... Готвене и торти, бляк Sick
Виж целия пост
# 7
Ехо - и аз съм тук. Предусещам понеделнишко нашокване на репичката ми от разни шефове  #2gunfire
Писна ми да работя. Писнаха ми понеделнишките сутрини  #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Дубрютру и от мен в новата темичка

Виж целия пост
# 9
Пиле и ти слободна май, а. Ми честито ти. И нещо за вили четох. Айде заминавай. На насще ни е мъчно за теб, на теб за нас, но пък ще се проветриш хубаво.
И аз искам, ама два дни само чистих след ремонт.
Виж целия пост
# 10
Ма аз само 2 дни слободна бях, бе Sick Тамън да се зарадвам и то свършИ Mr. Green
Заминаването после. Има още време. Не бързай толкоз да ме гониш Joy

Ми така е, Хъф! Кой не работи, а яде череши Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
записвам се и аз с 91,9 немърдащи.  вчера здраво паробатих и днес съм много сънена и уморена и отнесена, а не се очертава по-лек ден.
как сте? на какъв дюкан бяхте тия дни?
ще изпия един хубав зелен чай, докато ви прочета писанията в предната тема.
пожелавам на всички успешна седмица!
Виж целия пост
# 12
Цитат
Ми така е, Хъф! Кой не работи, а яде череши Crossing Arms
cry
Виж целия пост
# 13
Здравейте, красавици!
Днес ще е един прекрасен ден!

Литъл, не си спомням дали ти честитих колата, ама пак - да ти е честита и да караш без произшествия! И снимки миже.
Диче, честити ти парцалки! Другото лято с нова визия и нови парцалки. И снимки може.
Ванче, и аз на специалната маса искам. И спокойно можеш да ме ползваш за дегустатор, разбирам от тези неща. А ако доведа сестра си - ще омете всичко - тя само на сладко може да живее.
Бети, успех на изпита. В Университета ли? Нали знаеш - това ще ти е най-трудния изпит в следването! Laughing
Вещи, ти си вече твърдо на другата пейка. Честити! Размърдай дупе за още едно място, че съм се засилила!
На всички, които не съм споменала - много целувки и прегръдки.  Hug kiss

Пиле, напоследък често си бъбрим, ама я кажи как я караш с режимчето? Нови постижения? Махнала си лентичката, държиш ме в неизвестност. Да не се окажеш и ти спринтьорка като Силви и да ме издухате набързо!
Виж целия пост
# 14
Съни, те хубаво, че нагоре не мърдат.....

Пилето с ново пиле. И тя арт го раздава. Ще ида и аз да се сменя пък.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия