Възпрос, свързан с данъчните

  • 595
  • 8
Става въпрос за декларациите, които подаваме в началото на годината - към тях подадох и притурка за семейното подоходно облагане.
Има ли някой информация какъв е срокът на изплащане на тези пари, които държавата връща?
Виж целия пост
# 1
Обикновено до 40 дни след като си подала декларацията, ти ги превеждат по сметката, която си посочила.
Виж целия пост
# 2
45 дни мисля, а чакам вече 2-ри месец  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ами и аз чакам вече втори месец и затова реших да питам да не би да има някаква промяна в срока на изплащане.
Понеже вече взех да се съмнявам колко правилно съм си написала банковата сметка.  ooooh! Но толкова пъти я проверявах тая декларация, че 99% съм убедена, че е вярно написана
Виж целия пост
# 4
Чака се явно... Дано парите не са ти спешни...
Виж целия пост
# 5
Аз ги получих още преди месец. Банковата сметка беше объркана и ми се обадиха да ми я искат отново.
Виж целия пост
# 6
На мен ми ги преведоха още на втората седмица. Но миналата година бях забравила да си пиша банкова сметка и те ми открили в СиБанк. Тази година ми казаха, че си ме чакат, да ходя да си ги тегля, ако искам. Аз съвсем ги бях забравила тия пари, ама им се накефих, де Laughing
Виж целия пост
# 7
Ако се позвъни в ТД дали ще дадат някаква информация?
Виж целия пост
# 8
Пробвайте на този номер -  0700 18 700 .Телефонното обаждане е на цената на градски разговор от цялата страна. Телефонът работи в установеното за НАП работно време – от 9,30 до 17,30 ч. в делнични дни. Обажданията от мобилни телефони към телефон 0700 18 700се заплащат по стандартната тарифа на съответния мобилен оператор.Общото времетраене на един разговор със служител на НАП е ограничено на 5 минути.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия