Един глупав въпрос,но все пак моля за помощ!!

  • 704
  • 4
Момичета,може да ми се смеете,но аз имам проблем-не ми идва цикълът!!
От години се лекувам с хомеопатия,но когато бях бременна съвсем я загърбих.
За жалост не успях да видя бебчето си.Вече минаха 6 месеца пазене и започнахме отново,но аз нямам цикъл ShockedОт 2 СЕДМИЦИ СЪМ НА фОЛИКУЛИН,НО ЕФЕКТ НЯМА!!!Кажете какво да правя?Всичикте ми изследвания са в ред,но...............Има ли нещо по-добро за предизвикване на цикъл??
Благодаря ви предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Има едно кремче на фирма Аквасорс-Муун Райз се казва.Съдържа естествен  прогестерон и на една лекция докторката каза,че при жена в критическата възраст,която няма мензис от много време след мазане с  Муун Райз се появил.Може да пробваш-едва  ли ще ти навреди.Успех.               
Виж целия пост
# 2
Верно ли,бе?Ми,че то аз ги внасям тези кремчета/аз съм митническия им агент/.
Е,надявам се да не съм все още в критическата/сега навърших 30/,но много благодаря за отговора.  bouquet
Виж целия пост
# 3
На майка ми и дойде цикъла, след като навлезе в критическата и и беше спрял, след 3-тия месец лечение с хомеопатия. Тя, разбира се лекуваше съвсем други неща, но "страничните ефекти" на хомеопатичните лекарства обикновено са цялостно излекуване на организма в много посоки и това стана не целево и вече е с редовен цикъл по случайност.  Grinning
Виж целия пост
# 4
sarabia ,каква е цената на Муун Райз и за колко време стига ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия