Отзиви за аквапарк-а в Приморско?

  • 6 086
  • 15
Е, има ли вече ходили?
Как ще се изкажете?
Цени?
Виж целия пост
# 1
Една форумка беше писала в друга тема, цените са - 25 лв на човек ако се отиде от сутринта, 15 лв ако се отиде от обяд (след обяд), но тогава народа бил голям. Деца с ръст под 120 см минават безплатно Simple Smile И ние сме се запътили лятото на там.
И аз чакам да прочета отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 2
мерси, Svetla1  Grinning
а как се зове споменатата от теб юзърка?
Виж целия пост
# 3
Ей тук може да разгледаш:http://www.primorsko-bg.com/?lang=bg&v=forfun&view=1&id=141
Виж целия пост
# 4
Почти толкова скъп като входна такса спрямо този в Слънчев бряг, но много по-мизерен откъм съоръжения. Иначе храни и напитки вътре са по-евтини отколкото в Сл. бряг, но и не е толкова лъскаво. В Слънчев бряг издържахме цял ден - просто денят се изниза  неусетно. В Приморско издържахме 2 часа. Това ми е мнението.
Виж целия пост
# 5
Шани, ако имате възможност посетете новия аквапарк в Несебър по - точно м/у Несебър и Равда. Миналата седмица бях там и за мен това е най - хубавия и най - добре организирания аквапарк.
Цените са 28 сутрин и 16лв. следобед
Виж целия пост
# 6
мерси, Svetla1  Grinning
а как се зове споменатата от теб юзърка?
Не помня Sad да ме извини юзърката. Просто съм запомнила информацията, но не и източника  Embarassed
Виж целия пост
# 7
абе, бива.
не ми харесаха момченцата на входа, държат се така сякаш ми правят услуга.
ако влезеш и ти се наложи  да излезеш за малко, пак плащаш цялата сума.
поне миналата година беше така.

аз лично не бях очарована  Wink
Виж целия пост
# 8
благодаря дами   bouquet

П.П: не е за мен тази информация. Аз на юг не стъпвам  Naughty
Виж целия пост
# 9
Бях там миналата седмица. Входа е 20лв за възрастен, ако влезеш преди 14:00ч. и 15лв. след 14:00ч. По мое мнение е доста обикновено. Детския кът е приятен, там са вложили малко повече старание. Като справка на цените вътре мога да кажа: Пица на парче - 3лв.
Виж целия пост
# 10
Лош спомен имам аз от миналата година - скъсах си банския на една от пързалките.

Тази година, ако отида, ще си сложа железните гащи Naughty
Виж целия пост
# 11
Тази година, ако отида, ще си сложа железните гащи Naughty

карай без тях  Laughing
Виж целия пост
# 12
A-a-a-a, дъ-то ми е по-ценно! За нищо не си го давам  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
и аз имам кофти спомен от този аквапарк...
реших да покажа на малката колко е готино на пързалката, но в последния момент се сетих, че ми е студено. почнах отчаяно да се опитвам да се спра Crazy...и резултатът е много ожулена ръка.
спомена още ми седи на дясната ръка и скоро няма изгледи да се заличи hahaha
това от много ум
Виж целия пост
# 14
Само да вметна, че от там се носи невъобразима чалга  Sick - никога няма да вляза...
Кой си пуска децата - не знам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия