За любителите на чушки бюрек:)

  • 3 611
  • 19
Тъй като много обичам такива чушки, а в същото време не обичам да пържа, ще ви предложа друга бърза рецепта. Предварително се извинявам, ако някога е била публикувана Hug

Изпечени и обелени чушки редя на дъното на намазана с олио тавичка. Заливам със смес от разбити яйца и няколко лъжици брашно. Натрошавам сирене. После пак ред чушки, ред заливка и натрошено сирене. Пека 15 -20 минути на 180 градуса+вентилатор. На вкус няма разлика с класическата рецепта, единствено са по - малко мазни, да ви е вкусно:)
Виж целия пост
# 1
И аз ги правя така,само че чушките ги нарязвам.
Виж целия пост
# 2
Аз пък ги пълня с тази смес и ги пека на фурната, но и така ще пробвам, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз пък ги пълня с тази смес и ги пека на фурната, но и така ще пробвам, благодаря   bouquet

 Peace
Виж целия пост
# 4
Страхотни са, всякак  chef
Виж целия пост
# 5
Супер, и по този начин ще пробвам. Благодаря за рецептата!   bouquet
Виж целия пост
# 6
И аз ги правя точно така, но без брашно  Peace 
Последните 2 минути настъргвам отгоре и сирена, тип кашкавал, които се разтопяват добре   Crazy
Виж целия пост
# 7
Добре звучи,ще се пробва.Имам проблем с пълненето на чушките,винаги се разтварят  Close ,а така вече няма да го има този проблем  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
пробвах и се станаха супер. благодаря zа рецептата.
Виж целия пост
# 9
Ще пробвам довечера!
Виж целия пост
# 10
пробвах и се станаха супер. благодаря zа рецептата.

Много се радвам, че са ти харесали:)
Виж целия пост
# 11
пробвах и се станаха супер. благодаря zа рецептата.

Много се радвам, че са ти харесали:)

много любими са ми, но поzнай кой после доста време прави пръц  Laughing
Виж целия пост
# 12
И аз ги правя така, харесват ни, но все пак пържените имат друг вкус. Blush
Виж целия пост
# 13
... все пак пържените имат друг вкус. Blush

Ъхъ, и за мен е така  Peace
Виж целия пост
# 14
Днес си забърках смес да пълня чушки и да ги пържа, но изведнъж ме домързя и се сетих за тези и ги намятах в тавичка. Получи се страшно вкусно. Май вече само за гости ще ги пържа, че да имат вид. Благодаря за идеята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия