За Албена

  • 870
  • 11
Заминаваме на почивка в Албена, но дечко е на 1 година и 1 месец и неможе да яде храна за възрастни  Confused . Питането ми е има ли там някъде храна за бебета или да си нося пюретата  Peace . Тоест аз пюрета така или иначе ще нося , но той не им е голям фен и затова търся и друг вариант. Чакам отговорите ви момичета , че съм в голяма чуденка  newsm78
Виж целия пост
# 1
супички, пюренца не може ли да яде?
По принцип правят по няколко вида супи, пюренца разни.....няма ли да яде?
риба?

 newsm78
Виж целия пост
# 2
моите ядяха супи -всеки ден има по една крем супа (леко солени са обаче супите) и таратор, кифли (има около 7-8 вида), хляб, домати, плодове, сладолед, сирене, кашкавал, бисквитена торта, зеленчуци на пара (но всичките са от замразените) Grinning.
Пюрета имаше на хип, бебивита и чат пат ганчев в супера над х-л панорама. цените с 20% отгоре от тези в София. Аз си носех пюрета от София, но имаме голяма кола. Ако в Албена не намериш, в Балчик със сигурно ще има, ако си притеснена откъм място в колата.
Виж целия пост
# 3
След като не се храни още с храната за възрастни, мисля, че няма да може да се храните от ресторанта - освен супите разбира се. Или да си носиш пасатор  Laughing
Иначе за закуска няма да имате проблеми - има овесени ядки, корнфлейкс, кремчета, мляко - прясно и кисело, сухари, сирене...
Виж целия пост
# 4
Или да си носиш пасатор  Laughing

Не е смешно, а е идея Grinning.  Ако има сготвена храна която ти харесва и би я дала на детето си поръчваш на някой сервитьор да ти я пасират в кухнята. Няма да ти откажат със сигурност, защото съм го правила този номер на много места в страната където сме пътували, и никой не ми е отказвал. Даже в Хепито в МОЛ-а в най-голямата лудница са ми пасирали супа Laughing.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите  Hug поуспокоих се малко да ви кажа. Идеята за пасатора е чудесна Blush непременно ще го взема  Peace. Супиички и кисело мляко яде, но сирене зеленчуци и плодове не  #Crazy. Забравих да кажа ,че и зъби нямаме  ooooh! едва вчера проби първият Peace, затова и сме на пасирана храна.Колата е голяма не ме притеснява мяатото ,но ми се иска да не го храня само с пюрета. Леле така съм се шашнала да не забравя нещо необходимо , че накрая ще помъкна половината къща  Hug. Благодаря още веднъж момичета   bouquet
Виж целия пост
# 6
Редовно сме на Албена, от години, за деца е идеално, както и за уморени родители. Тази година мислехме да разнообразим по- на юг и... от 20.08 пак сме на Албена  Laughing
Твърдо ще си носим пасатора с купите, заради плодовете. Иначе две седмици на готови пюрета и сготвено в ресторант ядене /като редуваме/ няма да ни притесни никак. В Албена си се продава всичко. Ако нещо липсва- ей я на Варна къде е, на половин час път.
Ние сега сме на година и месец и гледам, че когато си поръчаме салати и храна на заведение вече на бебешока не му е проблем да се храни- и сирене яде, и салата, и месо /в неделя яде пилешко, нарязано/, да не говорим за десертите- те хич не са проблемни. Нашите зъби също не са в изобилие- засега са 6, обаче си дъвче, по- скоро пресова, с тях и с венците.
Албена е цивилизован курорт, има всичко, от което се нуждае едно бебе и не е нужно да се мъкне къщата на гръб /в багажника/.
Виж целия пост
# 7
Албена е цивилизован курорт, има всичко, от което се нуждае едно бебе и не е нужно да се мъкне къщата на гръб /в багажника/.

  newsm10
Виж целия пост
# 8
В Албена има всичко Peace
Виж целия пост
# 9
Носи някое друго пюре за всеки случай. Макар че на ол. инкл. все ще намериш какво да дадеш.
Нищо, че съм от Варна не съм стъпвала 5 години на Албена, не знам какво има, какво няма  Embarassed
Ние тръгваме другата седмица. Не знам как ще се принесем, цели 30км. път ни чака  Crazy
Виж целия пост
# 10
Най-добре се обади в хотела и питай , нали затова си плащаш - ще ти кажат най-точно. Иначе действително има всичко, а относно супера - преди имаше един до Автогарата, където цените са съвсем нормални, ако нещо ти потрябва.
Виж целия пост
# 11
Носи някое друго пюре за всеки случай. Макар че на ол. инкл. все ще намериш какво да дадеш.
Нищо, че съм от Варна не съм стъпвала 5 години на Албена, не знам какво има, какво няма  Embarassed
Ние тръгваме другата седмица. Не знам как ще се принесем, цели 30км. път ни чака  Crazy

 hahaha Joy  За малко да те ожаля:) Ние в петък отиваме във Варна и в събота сме на Албена на плаж:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия