Коя марка обувки предпочитате?

  • 1 752
  • 25

Анкета

Коя марка детски обувки от изброените предпочитате?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 28 юни 2007, 15:23
* Може да изберете максимум 2 опции.

Мами, помагайте Praynig . Изброила съм само тези, които можем да си позволим на този етап Rolling Eyes .
Анкетата ми е провокирана от една продавачка, която ми обясни, че Денди са също толкова хубави, колкото и Капчица. Та се зачудих: така ли е?
Може да се гласува за два варианта Peace
Благодаря  bouquet

Забравих да пиша, че става дума за сандалки (ако има значение Mr. Green )
Виж целия пост
# 1
От изброените марки съм купувала само за в къщи - първите бяха Капчица  Sick - направиха му рани по краката . Иначе не изглеждаха зле ... Изхвърлих ги .
После взех едни Чипо - светлосини , много мека кожа / пак за в къщи / , 20 лв. струваха и съм много доволна от тях ,  а и той си ги харесва .
Капчицата ги събуваше и ги хвърляше ...
Но да знаеш , че при всеки е различно ! Hug
Виж целия пост
# 2
Аз съм за Капчица и К&К от изброените марки.
Виж целия пост
# 3
на Примиджи Simple Smile



п.с. цените на сандалите им за на 50% от цените на КиК, а са също от естествена кожа и ортопедични.
Виж целия пост
# 4
 От Капчица съм ужасно разочарована,от К&К също.Миналата година купихме сандали на Денди.Много бяха добри,уж ги взехме само за резервни,а малечка най-много хареса тях и си ги носи с кеф детето. Peace
Виж целия пост
# 5
на Примиджи Simple Smile



п.с. цените на сандалите им за на 50% от цените на КиК, а са също от естествена кожа и ортопедични.

 Shocked Как 50% от цените на К&К??? Днес ги видях за по 70-тина лв чифта Shocked . Да не съм нещо аз в грешка? Иначе имаше точно каквито ми харесват Rolling Eyes .
Виж целия пост
# 6
във Варна цените на сандалите им са в порядъка 24-28лв. В магазин Биберон имаше доста модели.
Виж целия пост
# 7
На каката за втора година за градината купувам чипо и съм много доволна-не са мръднали нито от миналата година нито тези новите Peace
Виж целия пост
# 8
Гласувах за Колев и Колев, други от изброените не сме имали Simple Smile


на Примиджи Simple Smile



п.с. цените на сандалите им за на 50% от цените на КиК, а са също от естествена кожа и ортопедични.

 Shocked Как 50% от цените на К&К??? Днес ги видях за по 70-тина лв чифта Shocked . Да не съм нещо аз в грешка? Иначе имаше точно каквито ми харесват Rolling Eyes .

Colibri най - вероятно има предвид "Примиджи", произведени в Добрич, а ти си гледа тези в Мола, които не са български:)
Виж целия пост
# 9
Вече и на завода в Добрич са по-високи цените  Rolling Eyes 46 лв за обувки 20-21 номер,есенни..Сандалите обаче са 24-25 повчето,само големите номера  са скъпи ..
Виж целия пост
# 10


Colibri най - вероятно има предвид "Примиджи", произведени в Добрич, а ти си гледа тези в Мола, които не са български:)

Да, предположих, че вероятно такава е причината за разликата Peace . Иначе в ЦУМ ги гледах, Primigi, под 70лв нямаше Rolling Eyes . Хубави, ама...- на!
Виж целия пост
# 11
в София сигурно има и от произведените в Добрич Simple Smile
Качеството им е много добро и са удобни на детето.
Виж целия пост
# 12
в София сигурно има и от произведените в Добрич Simple Smile
Качеството им е много добро и са удобни на детето.

Ами ако има и някой знае, моля да "обади" Mr. Green Praynig
Виж целия пост
# 13
Гласувах за КиК,от изброениете само от тях сме копували.
Виж целия пост
# 14
Чиппо- меки и удобни- и затворени обувки и сандалки.
Капчица и мен ме разочароваха.Ботушките никак не топлеха, а обувките правят ранички около глезена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия