колко струва...

  • 2 250
  • 11
...взимането и изследването на гърлен секрет? някаква ориентировъчна цена да ми кажете - според джи пи-то - около 30-35 лв., според съседката ми - 6 лв....доста голяма разлика Shocked, а май ще се наложи да пусна за малкия...
Виж целия пост
# 1
17,30лв.

В Цибалаб.

И поликлиникити е там някъде,даже в нашата беше 14:)))

В никакъв случай 6лв.обаче:)Както и 35 Laughing
Виж целия пост
# 2
17,30лв.

В Цибалаб.

И поликлиникити е там някъде,даже в нашата беше 14:)))

В никакъв случай 6лв.обаче:)Както и 35 Laughing
аха! значи нещо по средата! Mr. Green
Виж целия пост
# 3
С направление може и без пари. Иначе зависи от лабораторията. И колко секрета се изследват. Например, ако е само гърлен, може да е само 6 лв., ако се изследва и носен секрет/ обикновено се изследват и двата/, тогава цената е по 2. Ако пък решите и ушен да изследвате, тогава по 3.
Виж целия пост
# 4
правихме това изследване в 25 п-ка и ни взеха 2 лв
Виж целия пост
# 5
4 лв. Ако излезе нещо и направят антибиограма - още 4 лв.
Виж целия пост
# 6
На Гери й правиха носов и гърлен наскоро... с направление, в лабораторията на поликлиниката, нищо не сме плащали.
Виж целия пост
# 7
Боже , колко разлчни цени?! newsm78
ще пускам секрета , без направление, щото не ми се разправя с докторката... #Cussing outтя направо АБ изписва...
миналия път , ми пусна изследванията , но ми каза да започвам АБ - ама детето не беше чак толкова зле и реших да изчакам...оказа се , че нищо му няма - за трите дни, които чакахме резултата , той се оправи!!!....
Виж целия пост
# 8
Малко ОФФ  Embarassed , може би не е лошо да помислиш за смяна на докторката и без това е Юни  Wink  Peace .
Виж целия пост
# 9
Малко ОФФ  Embarassed , може би не е лошо да помислиш за смяна на докторката и без това е Юни  Wink  Peace .
Малко ОФФ и от мен.Сега ли се сменят, че на нашата съм й вдигнала мерника. До коя дата може да стане това?
Виж целия пост
# 10
Малко ОФФ  Embarassed , може би не е лошо да помислиш за смяна на докторката и без това е Юни  Wink  Peace .
Малко ОФФ и от мен.Сега ли се сменят, че на нашата съм й вдигнала мерника. До коя дата може да стане това?
До края на Юни. Успех  Wink.
Виж целия пост
# 11
Малко ОФФ  Embarassed , може би не е лошо да помислиш за смяна на докторката и без това е Юни  Wink  Peace .
Малко ОФФ и от мен.Сега ли се сменят, че на нашата съм й вдигнала мерника. До коя дата може да стане това?
До края на Юни. Успех  Wink.
Мерси.
Иначе по темата - за посявка на гърлен секрет плащам 6 лв., ако има растеж и се прави антибиограма още 6 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия