Педиатър (не от старата школа и с часове) в района на Дървеница?

  • 578
  • 3
Здравейте! С риск да повторя много други теми, реших да пиша, тъй като съм в процес на избор на педиатър. Говорих с мои познати с бебета и всички ми казват да потърся някой с по-модерни възгледи (тоест да не препоръчва ранно захранване, например). Освен това ми се иска да могат да се записват часове предварително, защото перспективата да висиш в чакалнята с часове с малкото човече ми се струва кошмарна Confused Бях се насочила към д-р Байкова, защото я намерих няколко пъти в белия списък, но при нея няма записване на часове и доколкото разбрах се придържала към старите схващания за захранването... Можете ли да ми препоръчате някой педиатър, който да отговаря поне на някое от тези изисквания в района на Дървеница (Студ. град, Дианабад, Мусагеница са ОК)?
Виж целия пост
# 1
Аз също живея в Дървеница и от позната чух, че д-р Елена Иванова е много добър и отзивчув педиатър. Работи със ЗК. Кабинетът и е в "Сана" дясно от входа на Студентска п-ка.За съжаление нямам нейният телефон, но знам, че НЕЧЕТНИ ДАТИ Е СУТРИН, А ЧЕТНИ СЛЕТОБЯД.
Обръщала внимание на бебето и можело да я търсих по мобилният. Само трябва да отидеш до Студенска п-ка и да я намериш. Не ти помогнах много с инфо, но това знам и аз смятам да запиша бебека като се роди при нея. Успех.
Виж целия пост
# 2
Благодаря, sladkish4e. За д-р Иванова аз също съм чувала само хубави неща. За съжаление обаче, при нея няма практика да се записват часове и се чакало много.
Някой да може да сподели мнение за д-р Диана Маркова от 15 ДКЦ?
Виж целия пост
# 3
Аз водя децата си в 15 ДКЦ - д-р Ралчева. Записваш си час, не се чака. Поразпитай за нея. Аз съм много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия