с какво да лекувам колит

  • 7 959
  • 20
от 3 години имам колит,сменях няколко лекаря и лекарства и вси4ко имаше кратковременен ефект,ако някой има добро ле4ение ще съм много благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 1
от 3 години имам колит,сменях няколко лекаря и лекарства и вси4ко имаше кратковременен ефект,ако някой има добро ле4ение ще съм много благодарна  bouquet

 Няма да кажа нищо ново, че и това се лекува с хомеопатия. Само алопатично лечение ли си пробвала?
Виж целия пост
# 2
да определено,нищо друго не съм пробвала,затова и питам
Виж целия пост
# 3
Обърни се към класически хомеопат. Лечението е индивидуално и няма как да бъде определено по интернет. Успех!
Виж целия пост
# 4
А можеш да пробваш и с Нутриционистика. Моят мъж само така си реши проблема.
Виж целия пост
# 5
С прочистване на дебелото черво и диета. Съвсем сериозно, нито хомеопатия ти е нужна, нито билка, нутроционистика- да.
Виж целия пост
# 6
Извинете, какво е нутроционистика?  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Извинете, какво е нутроционистика?  Embarassed

 - Като нещо свърцано с ционистите ми звучи...  Laughing
Виж целия пост
# 8
Извинете, какво е нутроционистика?  Embarassed
Лечение, което използва храната като лекарство. Цяла наука е и за различните хора, подходът е индивидуален, но при всички случаи се изготвя диета- храни, които да избягвате и такива, които да употребявате с предимство. Които са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област.
Виж целия пост
# 9
Цитат
...Които са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област...

 Може би д-р Людмила Емилова?
Виж целия пост
# 10
Цитат
...Които са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област...

 Може би д-р Людмила Емилова?
Оооо, не, не, не! Ако се интересува някой мога да го свържа с подходящия човек, който да обясни за какво става дума .
Виж целия пост
# 11
maatete, познаваш специалист ли?
От д-р Емилова и аз съм с лоши впечатления. Но пък имам познати, които са доволни. 
 
Виж целия пост
# 12
Емилова не лекува  ли чрез глад, това е съвсем различно, пък и нейните центрове търсят клиентела предимно сред доста заможните хора, не всеки може да си позволи да се лекува там  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Да, чрез глад "лекува". Била съм веднъж при нея преди 10-11 години, няма да повторя.
А "лечението" в центровете й действително било доста скъпичко.
Виж целия пост
# 14
Сега видях една рецепта на Ванга за колит:
"КОЛИТ - Два пъти на ден болният да пие суроватката от изстискано сирене, като избягва тлъста храна."
от тук http://www.vanga.info/prescriptions.html

Не съм я пробвала и не твърдя, че е ефикасна, но бих опитала на твое място.
Виж целия пост
# 15
Емилова не лекува  ли чрез глад, това е съвсем различно, пък и нейните центрове търсят клиентела предимно сред доста заможните хора, не всеки може да си позволи да се лекува там  Simple Smile

 - Не е задължително да се "набутваш" при нея, достатъчно е да прочетеш някоя книжка, а колкото до глада - това е субективно усещане. Тя доколкото съм чел лекува чрез плодова диета, сокове, чай с мед и т.н. Ако под гладуване се разбира отказ от тъпкано с хормони на растежа месо - да, така и.
Виж целия пост
# 16
а колкото до глада - това е субективно усещане. Тя доколкото съм чел лекува чрез плодова диета, сокове, чай с мед и т.н.
Точно това се разбира под понятието "лечебен глад", така поне е в книжката на Лидия Ковачева. Емилова не я познавам лично, единствено съм чела интервюта с нея и съм я слушала в разни дискусии. Изглежда супер свежа и буди симпатии.
Все пак, ако се захващаш с лечебен глад една книжка не е достатъчна, може зле да си изпатиш- имаше дори тема от едно пострадало от самолечение майче. Кой ти говори за месо с хормони  doh
Виж целия пост
# 17
благодаря на всички за помощта днес бян на лекар изписа ми специална диета за колита дано с нея да се оправя
Виж целия пост
# 18
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. Ефекта е невероятен. Така излекувах моя почти петгодишен колит. Чесновите таблетки трябва да се пият поне 3 месеца. Аз пих и един месец пробиотик. Успех!
Виж целия пост
# 19
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. Ефекта е невероятен. Така излекувах моя почти петгодишен колит. Чесновите таблетки трябва да се пият поне 3 месеца. Аз пих и един месец пробиотик. Успех!
От къде се взимат тези чеснови таблетки?
И извинявам се за неинформираността, но какво точно е това пробиотик и от къде се взима. Различни видове ли е и как трябва да разбера какво точно да взема
Виж целия пост
# 20
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. Ефекта е невероятен. Така излекувах моя почти петгодишен колит. Чесновите таблетки трябва да се пият поне 3 месеца. Аз пих и един месец пробиотик. Успех!
От къде се взимат тези чеснови таблетки?
И извинявам се за неинформираността, но какво точно е това пробиотик и от къде се взима. Различни видове ли е и как трябва да разбера какво точно да взема
Има най различни производители и на чеснови таблетки и на пробиотици. Въпрос на избор. Можеш да потърсиш по аптеките или ако искаш повече информация ми пиши на лични да си уговорим една среща и да поговорим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия