Силиконови или каучукови залъгалки?

  • 9 651
  • 40
Искам да ви питам кое е по добре силиконовите или каучуковите биби както  и на коя марка?
Мисля да купувам тези дни и още не мога да се спра какво да е?  Flutter
Виж целия пост
# 1
От начало бяхме с каучукова на Чико с формата на гърда.Сега сме съсд силиконова на Авент.Всяко бебе си има предпочитания.Аз купих сума залъгалки докато й намеря такава която да я иска. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз също много смених, сега е с каучукова на nuk.
Виж целия пост
# 3
Мен на Нук ми харесват тези анатомични ли не знам как се казват Embarassed но те са силиконови и са извити и прилепват на небцето и ми казаха че и Чико имат такива! Не знам но каучуковите ми изглеждат много странни  Flutter 
Виж целия пост
# 4
нашият е силиконов, който прилепва към непцето.
Виж целия пост
# 5
силиконова на нук Peace
Виж целия пост
# 6
Сменихме незнам колко, не им беше особен привърженик, определено предпочиташе силиконовите. От тях най - много му харесваха тези на Нуби, повече и от Нук-а. Peace
Виж целия пост
# 7
Първите месеци ползвахме каучукови, после силиконови. Първите са по-меки. Зависи от предпочитанието на бебето.
Каучуковите се скапват по-бързо.
Виж целия пост
# 8
В началото беше с каучукови на Чико, после със силиконки.
Виж целия пост
# 9
Каучуковите се скапват бързо.
Виж целия пост
# 10
 Peace на Алекс силиконовите биби определено му харесват повече. Любимата биба е на нуби.
Виж целия пост
# 11
Силиконов на Авент. Имахме и друг някакъв на Нук май, но не го ще и го подарих.
Виж целия пост
# 12
Каучуковата на Chicco. Peace
Виж целия пост
# 13
Нашите са каучукови. Първите две бяха на Чико, след това започнах да взимам Нук. Доволна съм и от двете марки. Взимала съм и силиконова на Чико , но тя я плюеше.
Виж целия пост
# 14
Силиконова  Авент и силиконова Чико, но като че ли приедпочита Авент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия