Умните жени, знаят как ...........

  • 893
  • 8
Правила за инвестиции в мъже

1. Както не съществува идеален инвестиционен инструмент, така не
съществува и идеален мъж.
2. Всички мъже, също както и инвестиционните инструменти, притежават три най-важни характеристики - надеждност, ликвидност и доходност.
3. Надеждните мъже като правило имат ниска доходност. Мъжете с големи доходи са ненадеждни. Ненадеждните мъже с ниска доходност са неликвидни. От тях е много трудно да се отървеш.
4. Надеждните и доходни мъже са изключително ликвидни. Проблемът е там, че е много трудно да се намерят и още по-трудно да се задържат в инвестиционния портфейл.
5. Високото търсене на надеждни и високодоходни мъже води /понякога внезапно/ до това, че те губят или своята надеждност, или своята доходност. Както се казва - акцията се разваля.
6. Диверсифицирайте. За избягване на големите жизнени загуби при
разумна доходност се препоръчва 70% от времето да се влага в надеждни, нискодоходни мъже, 25% в няколко високодоходни и не повече от 5% в надеждни и високодоходни.
7. Ако ви се представи възможност да завладеете контролния пакет на надежден и високодоходен мъж, това значи, че някъде нещо не сте забелязали.
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
Много... комплицирано.

Не мо'а го сфана  newsm78
Виж целия пост
# 2
супер е,много точно попадение! newsm10
Виж целия пост
# 3
До сега четох "Управление на инвестиционния портфейл - критерии за оптимизация", влизам малко във форума да се разсея, и какво виждат очите ми Shocked?!?!? Аман от тея финанси Mr. Green.
Виж целия пост
# 4
До сега четох "Управление на инвестиционния портфейл - критерии за оптимизация", влизам малко във форума да се разсея, и какво виждат очите ми Shocked?!?!? Аман от тея финанси Mr. Green.

Е, значи баш по мат`ряла де, тъкмо за изпита и пример можеш да дадеш  rotfImao rotfImao rotfImbo tooth
Виж целия пост
# 5
Мъжете с висок доход и високо ниво на надеждност са тъй наречения фрий лънч във финансите, алфата на възвръщаемостта, дъ холи грейл. Хем го има хем се оказва, че го има за малко.
Виж целия пост
# 6
Оригинално и вярно!  Laughing
Виж целия пост
# 7
Мъжете с висок доход и високо ниво на надеждност са тъй наречения фрий лънч във финансите, алфата на възвръщаемостта, дъ холи грейл. Хем го има хем се оказва, че го има за малко.

След армията явно си карал и стаж в Мерил Линч. Браво, прибави си в сивито и "добре развит".
Виж целия пост
# 8
Мъжете с висок доход и високо ниво на надеждност са тъй наречения фрий лънч във финансите, алфата на възвръщаемостта, дъ холи грейл. Хем го има хем се оказва, че го има за малко.

След армията явно си карал и стаж в Мерил Линч. Браво, прибави си в сивито и "добре развит".

Една Мария така я бях линчувал, че 2 седмици ми викаше Ротшилд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия