Вируссссссссссссс

  • 4 865
  • 32
От Вчера семе с температура. Нищо друго ни няма засега само гадната т-ра.
Нощес я оставих без да я сваляме . Беше около38, но спеше детето спокойно. Сутринта нямаше. Оставих я при баба и и сега чакам включване/ на работа съм/ Cry. Водихме я на лекар, било вирус гаден само с температура. Има ли и други като нас. За колко време отшумява това чудо Close Close Close Close Close
Виж целия пост
# 1
ами ние сме така от неделя.температура с неясен произход.много се притеснявам.няма зачервено гърло - нищо.дано да ни мине
Виж целия пост
# 2
 Да, има сега такъв вирус. Минава за два-три дни.
Мъжът ми беше с температура, нищо друго - оплави се за два-три дни.
На колежката детето - по същият начин.

Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 3
В неделя вечер й се наду лимфен възел, който е болезнен при допир и вдигна 37,8, не й дадох нищо. В понеделник сутринта - 37,8. Заведох я на лекар, предписаха й Оспамокс. В понеделник вечер - 38,5, дадох Нурофен и я свали. Днес сутринта нямаше, сега има 39. Преди малко разбрах, че в нейната група има варицела. Сега не знам вирус ли е, варицела ли ще излезе, що ли, да спирам ли антибиотика и да чакам пъпки... Ще ми изскочи сърцето докато стане 14 ч. да говоря с лекарката.
Виж целия пост
# 4
От неделя вечерта - температура (между 38 и 39) и леко гъгнещ глас  Sad Днес беше и леко разхлабена... Аман от вируси...Бързо оздравяване на всички болни  Peace
Виж целия пост
# 5
Говорих с лекарката и тя каза да не спирам антибиотика. На път за вкъщи, обаче, всички майки, които срещнах /6-7/ ми разказаха една и съща история, все едно са се наговорили: три дена висока температура, спряхме антибиотика и на другия ден изби варицела. Не знам какво да правя. Сещате ли се за нещо, по което мога да разпозная варицелата преди да са избили пъпки, нещо като езика и триъгълника около устата при скарлатината?
Виж целия пост
# 6
Варицелата се познава само по пъпките,но на мен не ми стана ясно за какво ви е изписал АБ  #Crazy при Т 37,8 newsm78
Виж целия пост
# 7
Друг симптом на варицелата са силните болки в областта на кръста и схванат врат. Нещо такова, гледам детенце е по-големичко, можеш да го питаш и да ти отговори-
Виж целия пост
# 8
Варицелата се познава само по пъпките,но на мен не ми стана ясно за какво ви е изписал АБ  #Crazy при Т 37,8 newsm78

Има уголемен и болезнен лимфен възел на шията. Днес е третия ден, в който взема Оспамокс, възела си стои, температурата не пада. Няма болки в кръста и врата. До колкото разбирам, докато не спра антибиотика, пъпки няма да избият, в случай, че е варицела, нали?
Виж целия пост
# 9
Варицелата се познава само по пъпките,но на мен не ми стана ясно за какво ви е изписал АБ  #Crazy при Т 37,8 newsm78

Има уголемен и болезнен лимфен възел на шията. Днес е третия ден, в който взема Оспамокс, възела си стои, температурата не пада. Няма болки в кръста и врата. До колкото разбирам, докато не спра антибиотика, пъпки няма да избият, в случай, че е варицела, нали?

няма да избият, докато не спреш антибиотика.
Виж целия пост
# 10
Ох и ние сме така от днеска. Няма хрема, няма кашлица само с температура. Чакам доктора да дойде да го вида какво ще каже. Дано ни се размине без антибиотик
Виж целия пост
# 11
ние сме без температура но с разтроиство.ужас на ден сумати изхождания примесени с кръв.сега спря и се възтановяваме от ужаса.дано всички оздравяват по скоро.
Виж целия пост
# 12
Ехеее,  Ybag&Mell,  pipelota,  mimi_msm, какво става, добре ли сте? Аз й пуснах една пълна кръвна картина и левкоцитите са на долната граница, което подсказва, че е вирусна инфекция. Днес е пети ден и температурата още е повишена. Бързо оздравяване на всички!
Виж целия пост
# 13
да чукна на дърво свалихме т-ратаб и днес сме добре.
Дано сме преболедували. Моля се само малката да не се разболее!
Виж целия пост
# 14
Ами цяла вечер ми подържаше 38-38,5 и към обяд същата работа. Колкото и да не ми се искаше почнах ме антибиотика. Надявам се скоро да се подобри. Егати и болестите тая година нищо не ни подминава......................... Писна ми от вируси и тем подобни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия