В кой месец бебо се обръща с главата надолу

  • 2 469
  • 24
Здравейте, мами. Извинявам се ако въпроса ми е тъп, а и предполагам, че за всяко бебе си е индивидуално, но много ме тормози въпроса кога се обръща бебето и се подготвя за раждането? Влязох в осмия месец, а беб още не се е обърнал, за сега е седалищно, имам ли шанс да се обърне, или вече му е много тясно,а е и доста големичък 2,200. (калко ли ще порасне за още месец и половина, 2  #Crazy
Притеснява ме това, че исках да раждам нормално, а не сецио. Много ме страх от операцията, от въстановяването в последствие.
Виж целия пост
# 1
Може да се обърне и часове преди раждането. Не му мисли от сега, наслаждавай се на последните бременни дни Peace Размера на бебока ти е идеален. Simple Smile
Успех  Hug
Виж целия пост
# 2
Може да се обърне и часове преди раждането. Не му мисли от сега, наслаждавай се на последните бременни дни Peace Размера на бебока ти е идеален. Simple Smile
Успех  Hug
newsm10
Виж целия пост
# 3
Спокойно! Малкото се обърна в 36 г.с., до тогава все беше седалищно (въпреки размерите си - около 3кг  Rolling Eyes)

УСпех! Леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 4
И ние сме в същото положение, с малката разлика, че сме почти в 9-тия месец  Simple Smile но да ти кажа няма какво толкова да го мислиш и аз искам да си родя нормално, но в крайна сметка все от някъде трябва да излезе, важното е да е живо и здраво, като си видиш бебока хич няма да ти пука дали си родила секцио  Simple Smile Успех, леко раждане и едно хубаво и здраво бебе   bouquet
Виж целия пост
# 5
а казвали ли са ви да лежите на една страна, за да се обърне бебето? моето е напречно и ми казаха да лежа наляво, за да му натежало или дупето, или главичката и да се завърти някак.  newsm78 за самото развитие на бебето нали няма значение как е застанало, а само за начинът на раждане? /аз ще съм секцио, но на момента не се сетих да питам док защо трябва да се обърне бебето да не е напречно  Embarassed/
Виж целия пост
# 6
Моят бебок в началото на седмия месец се беше вече обърнал, но това нямаше никаквако значение, защото в последния момент се реши, че ще раждам секцио и изобщо не беще толкова страшно.  Peace
Твоят може да се обърне и в последния момент, както са ти казали другите мами.Не се притеснявай. Wink
Успех и леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 7
На моя приятелка бебока се обърна в средата на деветия месец и роди нормално а беше планирана за секцио
Виж целия пост
# 8
Сега съм в началото на осми ивече смя е главата надолу.Дано повече да не се обръща PraynigИначе доста теми е имали подобни и всички казват,че има вероятност това да стане дори ден преди раждането,така че още е рано да се притесняваш.
Каза ми док,че набебето му е по-удобно,когато лежа наляво и гледам така да лежа.Е през нощта се усещам,че се въртя и надясно,ама няма как.
Виж целия пост
# 9
Моята бебка се обърна в началото на 8-мия месец.
Виж целия пост
# 10
Моето бебе беше през цялото време с главата надолу, но знам, че има вероятност и преди самото раждане да се обърне.
Виж целия пост
# 11
Моето се  обърна няколко дни преди раждането.
Виж целия пост
# 12
Може и да не се обърне, но това не бива да те плаши.

Моята си чучна седалищно от 5-тия си месец, и не се обърна!
Виж целия пост
# 13
При всеки е различно, а може и изобщо да не се обърне. Но дори да не се обърне, не се притеснявай. Успокой се и се наслаждавай на бременността си. Успех и леко раждане!  Peace
Виж целия пост
# 14
и при мен се обърна преди дни-само спане на ляво! Peaceза 10 дни ще се обърне)ако иска и као му е удоббно!) Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия