Отмъщението на зарязаните от един и същи мъж

  • 4 052
  • 33
Имах след развода си 2 години и нещо връзка с мъж-разведен като мен,свободен,с двама синове.В процеса на опознаване разбрах,че се е развел за нищо,дето се казва-ревнувал ужасно жена си(той ми го представи иначе де,бил сигурен,че тя има любовник)Подозирал,тормозил я,додето един ден та не "кандисала"-е,хубаво,имам любовник,стига вече."Ето,сама си призна"-и бърз развод...Децата бяха тотално настроени срещу майка си,когато аз се запознах с тях...След развода последвала връзка с певица от фолклорен ансамбъл-жена,пътувала и "видяла свят и живот",което въпросният господин така и не могъл да разбере-че тя няма да зареже кариерата си,за да се установи да готви,пере,чисти и кърпи синовете,баща му и него самия.Последвала раздяла заради реплика от нейна страна,която той извадил от контекста и изопачил изказването и като груба нападка срещу големият му син-пак за нищо,според мнението на много познати.Просто на хоризонта вече съм била аз,а ухажора ми искал да е "чист",просто си търсел причина да се раздели с жената.С мен историята изглеждаше сериозна,дори поживяхме заедно,докато не бях натирена на улицата през нощта срещу Коледа заради това,че съм пазарувала с колата,а не съм заредила бензин,след като съм го похарчила,и  не съм минала през касата на Енергото да платя една сметка-това беше определено като "не съм оправдала голямото доверие,което ми е било гласувано"...Оттогава минаха три години,аз от две години се рея из облаците от щастие със сегашният ми мъж.И наскоро ми се обажда някаква жена да иска среща с мен.Оказа се,че това е "следващата" бройка в списъка на господина.Наскоро и на нея бил погоден грозен номер-скандал,че се държала като мащеха с децата му(вече мъже на по 20години).Издирила и се свързала с всичките му "жени" и замислили да поканят и мен да се присъединя към заговора им-решили са да го канят в "Имаш поща".Щял да падне голям смях да ни види накуп всичките.
  Въздържах се от коментар и отговор.От една страна е забавно,но от друга-никак не ми се занимава с глупости...Та изписах толкова много,за да питам мъжете-мислите ли,че е гадничко това,което са замислили тия мадами?
Виж целия пост
# 1
Не съм мъж, но да си кажа.Да, гадничко е ,според мен.Ако отиде в студиото, обаче.
Ще ме накараш да го гледам това измислено предаване!
Виж целия пост
# 2
........Ако отиде в студиото, обаче..........
Дори и да отиде, като разбере какво му готвят, много бързо може да си тръгне.
Не смятам, че е много гадничко.

П.п. И да кажеш кога ще го излъчват, ако решите да го правите, че и аз не го гледам принципно.
Виж целия пост
# 3
Идеята е чудесна - "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака"  tooth . Ще го побъркате човека  smile3511
Виж целия пост
# 4
Действайте и не му мислете, според мен тоя урод просто си е търсил причини да ви зарязва и да си търси нови жени, бройка да има. Много мразя такива мъже и жени - давай за бройката  #Cussing out #2gunfire

Ако успеете да уредите предаване, пиши кога ще се излъчва.
Виж целия пост
# 5
Действайте и не му мислете, според мен тоя урод просто си е търсил причини да ви зарязва и да си търси нови жени, бройка да има. Много мразя такива мъже и жени - давай за бройката  #Cussing out #2gunfire

Ако успеете да уредите предаване, пиши кога ще се излъчва.

Станало ви е ясно,че господинчото е от породата "хем сърби,хем боли"Simple Smile) Хем иска да бройка,хем да не е в очите на хората такъв хойкач,държи на някакъв авторитет,де...Демек,"все ми се падат едни жени..."Те и затова са го замислили това дамите,знаем го всичките какъв е честолюбив...и как ще приеме това за голяма излагация...Simple Smile
 А и всяка от нас му яде попарата след разделите-то беше пискане,чернене,обикаляне по работодатели и прочее да осветлява хората каква напаст сме... ooooh! На мен лично се опита да ми спретне уволнение,ходил да обяснява на шефа на хотела,в който работех,каква съм и каква не съм...Шефа ми му беше казал " Не ми бери грижата,а и ти обещавам,че като се окажеш прав,няма да дойда да ти рева на рамото...Обаче не ми е ясно как ти разбра,че тя не си върши работата,като АЗ я контролирам и съм от доволен по-доволен!"
   Ама въпреки това,за мен тази история е отдавна приключила...не ми се отмъщава нещо,дявол да го вземе... Wink
Виж целия пост
# 6
Не е достатъчно гадно ..според мен  Twisted Evil

Съберете се и измислете нещо друго,но не да му режете гумите на колата  Joy Joy Joy

Много ми интересно тоз господин акк изглежда  newsm78 много надъхан и си мисли,че винаги се измъква  Peace
Виж целия пост
# 7
Не е достатъчно гадно ..според мен  Twisted Evil

Съберете се и измислете нещо друго,но не да му режете гумите на колата  Joy Joy Joy

Много ми интересно тоз господин акк изглежда  newsm78 много надъхан и си мисли,че винаги се измъква  Peace

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 8
Много възможности има за измъкване според мен и вместо да му избодете очите ще му изпишете веждите ми се струва. Подкрепям идеята да се съберете всички заедно и да му "върнете" Ако ми дойде някаква идея ще ти я пиша  Peace
Виж целия пост
# 9
И според мен му е малко това което сте му замислили.
Виж целия пост
# 10
Малко гадно е за такива типове. И аз съм потърпевша от един такъв подобен "мъж" - на него все жените му бяха виновни, все те черни, те не го разбират, те лоши, а той миличкия, чист като момина сълза. А иначе доста убедителен, като почне да ти говори каква е бившата и ти направо се ококорваш, а бе, как може да има такава жена, този добър мъж как го тормози, каква е тази..., и аз му изядох попарата, оказа се след време, че тази преди мен си е била съвсем нормална жена с обикновени желания.
Дано някоя от бившите му или бъдещи да се сети за нещо такова, ще се включа с удоволствие.  На такива трябва да им се натриват носовете.
Олимпия, да не говорим за един и същ мъж? Joy
Виж целия пост
# 11
Държа да подчертая-не съм го замислила аз,мен са ме търсили и ме намериха,за да се включа.На мен засега ми се струва голяма глупост,затова пуснах темата...
 Иначе знам,че ефект ще има,такова нещо ще го засегне доста надълбоко,защото той много държи да изглежда "идеален в очите на хората"(един от любимите му изрази)
Виж целия пост
# 12

Олимпия, да не говорим за един и същ мъж? Joy
  В другия форум съм го казала-бившите ни мъже май са клонинг на една и съща гадинка... Twisted Evil
Виж целия пост
# 13

Олимпия, да не говорим за един и същ мъж? Joy
  В другия форум съм го казала-бившите ни мъже май са клонинг на една и съща гадинка... Twisted Evil
Права си! Моля те, включи се, такива наистина трябва да си намират майстора. Може би не точно предаването е точния начин, ама тя ще го измисли мацката, щом му е набрала. Ти само се включи.
Виж целия пост
# 14
Идеята е чудесна - "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака"  tooth . Ще го побъркате човека  smile3511

 Peace   Peace   Peace
Той това заслужава!
Аз ако бях на твое място щях да се включа   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия