Кога махнахте памперса

  • 23 974
  • 208
Всички ми пилят за това гърне, а аз съм твърдо против толкова рано на 1год и 2 месеца сме искам и вашето менение, защото почвам да се замислям дали аз не съм кривата?
Виж целия пост
# 1
И моята дъщеря все още е с памперси! Тя е на 1г. и 3м., но и на мен ми пилят за това, че вече и било време да махне памперса и да започвам да я уча да ходи на гърне. Направих няколко опита, но естествено неуспешни и затова смятам, че трябва да мине още малко време и да започне да разбира повече и ще свикне много по-бързо! Така че не се притеснявай!
Виж целия пост
# 2
Синът ми беше на 2 години и 3-4 месеца, когато му махнах памперса. Успешно, без никакви сътресения, като след още 2 месеца и спеше без памперс. Моята майка също пробваше да му махне памперса, когато беше на 1 година и няколко месеца, но напълно неуспешно. Той явно не осъзнаваше какво се иска от него и това, че е мокър изобщо не го притесняваше и тя се отказа победена  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
И ние сме още на памперс.Опитах да го сложа на гърне.А той реве и го е страх,направо се тресе от страх.От една седмица опитвам пак,но щом го сложа той става-хваща гърнето и го хвърля.Незнам как да го накарам да го хареса.Немога да го натискам да не става от него(или да го вържа). LaughingЯвно още не може да осъзнае за какво служи.
Виж целия пост
# 4
Ако прочетеш темите за ЕБХ, даже и преди годинка е възможно да се махне памперса.
Аз обаче, използвах улеснението, и дъщеря ми приключи с памперса след като навърши 2г (с нощния още се разправяме, обаче), а синът ми сега е в процес на "изоставянето" му... (виж ми подписа).
Виж целия пост
# 5
 Махнахме памперса като беше на 2г. и 3 мес.
Виж целия пост
# 6
На 2г. и 8м. без никакъв проблем, от раз  Peace
На 1г. и 8м. пробвах, но тя не разбра въобще за какво става дума  Laughing

На 1 г. и 2 м. е прекалено рано, ще се наложи да се "учите" поне 6 месеца, в най-добрия случай  Tired
Виж целия пост
# 7
Махнахме го на 1г. и половина даже преди да ги навърши и беше много лесно,не съм имала никакви проблеми. Peace.От мен съвет,ти най добре си знаеш кога,няма нужда да слушаш този и онзи Naughty,когато почувстваш че детето е готово тогава,няма нужда да бързаш Stop,успех
Виж целия пост
# 8
И аз мисля скоро да и взима гърне, поне да я пробвам(1г.) ако не иска пак ще опитаме по нататък
Виж целия пост
# 9
На 2 години и 3 месеца без никакви проблеми.
Виж целия пост
# 10
На 2г.9м. синът ми е още с памперс.
Виж целия пост
# 11
Махнахме го преди 2 месеца някъде, т.е на 2г и 4 месеца. Стана за седмица може би, като нощният бе отказан от самия него няколко дни по-късно. Хич не съм си давала зор преди това, макар да ходи на гърне от годинката - разбирайте слагане след сън и ако случайно ми хрумне, не по негова инициатива.
Виж целия пост
# 12
Махнахме памперса като беше на годинка - август месец - но после през есента, започна да се напишква пак и за да не го разболея му го сложих пак. И така до другото лято.
Виж целия пост
# 13
На година и 9 месеца започнахме с опитите. След месец вече нямаше пропуск- нито по време на игра, нито за спането следобед. Нощния остана, но за него хич не бързам.
Виж целия пост
# 14
Не си крива, коки, я да ги скастряш, кой е майката и кой решава, а? Хич не давам никой да ми пили  Crossing Arms
Гласувах след 2 годинки, защото тогава ще започвам с опитите  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия