Бременна кърмачка и млечница

  • 1 037
  • 4
Ми това е истина както се оказа - не съм си мислила, че моето две и половина годишно кърмаче ще пипне млечница, както и пък последният проблем за който съм се сещала че мога да имам с кърменето по време на бременност е бил този, но се случи.
Аз бях пипнала някакви гъби, нали при бременност често се случва, та оттам са отишли явно на гърдите ми и в устата на големия кърмак. Сега ще се борим комплексно с нещата.
Не изглежда да сме тежък случай, мисля че доста рано забелязах странното налепче в устата му и сега си обяснявам защо напоследък изведнъж толкова ми станаха чувствителни зърната при кърмене - аз мислех, че е от бременността, а то какво излезе. А и все пак в началните месеци нямах грам проблем с чувствителни гърди, точно когато другите кърмещи бременни мами най ги дразни сукането на голямото бебе.
Ами това е - за протокола пускам тема, да документирам, че и такива случаи има в наше село. Докторът при който отидохме - педиатър - за да види налепите на хлапето, го прие геройски и не се изшашка, честно казано ни се изкефи, щото аз си дойдох с готова диагноза и обяснение как е станало. При което ме пита дали съм форумка и оттам нататък ми говореше като на колега, дет се вика  Wink
Ми това е. Кърмещите бременни може да го имате предвид и това чудо за всеки случай.
Виж целия пост
# 1
Само да ви пожелая бързо да се оправяте и двамата  Hug
Виж целия пост
# 2
Брех да му се невиди  Thinking
Добре, освен че ти станаха по болезнени зърната как всъщност се усети да провериш устичката? И налепа един ли беше, на видно място ли се появяват тези гадини? Преди 2 седмици едва давах на Ива да суче, мина ми чувствителността, но от няколко дни пак е ужасно болезнено, утре сутрин ще и гледам устичката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Налепчето се забелязваше - от вътрешната страна на устничките, особено сутрин като се събуди. А и онзи ден нещо ми разправяше че го боляло гърлото, което той за щяло и нещяло го казва, та реших да го огледам и видях, че и на небцето има бели кръгчета. Аз по моите чувствителни зърна изобщо нямаше да се усетя, щото знам че за бременните е нормално. Но като видях неговите налепи, се огледах внимателно и видях че и аз имам бели точки.
Виж целия пост
# 4
Дано ви минава бързо, че кусур и торзмоз в тези жеги  Crazy
Ива няма нищо, явно си ми е от бременността болката. Но благодаря че сподели, да си обръщаме внимание навреме!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия