Добре де дебели сме, ама дайте идеи за готини дрешки!

  • 2 092
  • 7
Здравейте,

След раждането надебелях. Не съм просто закръгленка, ами съм си дебеличка, но от това не ми пука. Проблема ми е, че няма свестни дрехи за млади хора с повечко килца. На магазини МисМакси са повече лелкински дрешки. Дайте идеи! Пратете линкове към снимки и каквото още се сетите за дрехи, които могат да се ушият.

Желая ви прекрасен ден!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Големи номера дрехи има в магазин Бианка в ЦУМ, но са скъпички.
Виж целия пост
# 2
Аз съм от едно затънтено градче и няма нищо свястно за обличане  smile3511 . Няма начин трябва да се отслабва иначе ще ходим като 50 годишни лелки.
Виж целия пост
# 3
Има един бутик като тръгнеш от площад Македония към руски паметник от лявата страна .
От там се сдобих с два чифта дънки , модела е далеч от дънките за " макси дами " . От някакъв плат , който е леко еластичен , от там придава много хубава и стегната линия на бедрата . От страни канта на дънките на единия модел са с камъчета сваровски , другия е с много интересен десен мъниста - в черно .
Имам пелерина , идеално стои за официални случаи .
Блуза с деколте с интересна апликация от мъниста ...
Ще ти снимам всичко и ще го пусна по късно тук .
Цените са - дънки от 95 - 140 лв , блуза - 75 лв , пелерина - 65 лв ...
А и едно страхотно дълго палто - което си взех за зимата с ефектни големи копчета - 350 лв .
От около година и половина съм на сегашните ми килограми и страшно трудно попадам на хубави модели - та ще следя темата с интерес .  bowuu
Иначе в момента слабея ... Joy
Виж целия пост
# 4
Идвам и тук да се похваля,4е намалявам с обиколките и килцата де...В4ера си обух едни дънки,които са ве4е демоде../ами като не можех изобщо да ги ка4а над коляното... Embarassed/ И сега ги закопчавам свободно,клякам ,ставам,карам си колата без да ми стягат на щкембака. Дънките са много ка4ествени,ама от страни на единият кра4ол от горе до долу по ръбът имат много ситни финни пели4ки и мъниста с бледо синио...ще ги разпоря! Ина4е са много красиво направени,и като знам как им се кефех като ги купих  преди 2 години..И тогава ми стягаха,ама ги взех за стимул.После от много стимул,ги ка4вах само до коляното.. Embarassed  След малко тръгвам до фитнеса,и да поплувам.Купих си и нови къси панталонки..много готини,оба4е там картинката е голяма смешка,но аз му намерих цаката: Слагам слън4евите о4ила, и съм се скрила... Joy  Добре,4е тук на никой не му прави впечатление колко си дебел,ако ще да се търкаляш..и НИКОГА няма да чуеш нещо зад гърба си,или да видиш гадни погледи...
Виж целия пост
# 5
С радост ще следя темата, защото и на мен килцата са ми множко. Не мога да си намеря никакви дрехи.  Sad

На магазини МисМакси са повече лелкински дрешки.
И аз ходих там, но нищо не ми хареса.  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Ето това онова  Wink

http://www.mismaxi.com/maximoda.html

http://www.butikmama.com/Gallery/JKTriko.jpg

Виж целия пост
# 7
На пресечката на Алабин и Витошка има едно магазинче за фешън парцалки ( и ишлемета) - винаги има големи номера. Много прилични цени( 20 - 60лв)

В Сити Центъра - Маркс и Спенсър, но са скъпички (100-200лв). Има МНОГО големи номера.

А, и аутлета на пресечката на Графа с Алабин - там има дънки големи размери - около 40лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия