Когато кормувате говорите ли си сами?

  • 1 767
  • 38
Искам да разбера дали има и други като мен, защото аз си говоря сама, викам по другите шофьори... като например: " Айде по-бързо, бе, ... гледай напред каде караш, бе....., къде си се разбързал, бе..." и т.н. от този род  Sunglasses
Не знам дали това е нормално  newsm78
Виж целия пост
# 1
Когато шофирам съм много бърборива, да не казвам колко често майкато на обекта към когото е насочено моето бърборене става най - желаната жена.........
Псувам, викам, крещя им, пибиткам, едновременно с това пуша, пия кафе и разговарям със пасажерите ако ги има.
Виж целия пост
# 2
Не говоря, но затова пък пея с пълен глас  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Рядко  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Не само, че си говоря,
ами тогава и най- цветно псувам  Laughing
Виж целия пост
# 5
Рядко, ако не се сдържа и попрепсувам нежно някого.

Иначе постоянно си тананикам с касетофона, и даже си мисля какъв ли съм смях от страни.
Виж целия пост
# 6
Разбира се. Пея понякога.
Редовно си говоря сама. Дори вкъщи...малко ми е трудно да не говоря по принцип  Joy
Освен това съм забавен събеседник  Laughing
Виж целия пост
# 7
Единственото място където си позволявам да псувам е в колата Wink

Споко, не си сама  Laughing
Виж целия пост
# 8
ДА,не съм шофьор,не карам,ама си контактувам Wink Joy
Виж целия пост
# 9
Говоря си. Пея си. Понякога говоря и на другите участници в движението.
Луда работа, редовно ми "въртят крушки" като ме видят да подскачам в ритъм с някое денс парче. Когато отивам на изпит си разказвам темите, преговарям датите.

Друг път плача сърцераздирателно и по светофарите хората си отварят прозорците на колите и ме питат какво ми е, защо съм разстроена.. канят ме на кафе.  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 10
Еее ,успокоихте ме.
Не съм само аз.
Виж целия пост
# 11
Щях да отговоря, че говоря на другите щофьори обикновено, но ти си имала точно това предвид.  Simple Smile
Точно зад волана се научих да псувам, но то е неизбежно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Редовно, споменавам и доста често роднините на другите шофьори, най-вече родителките им Mr. Green
А и си пея на висок глас, а на светофарите и се тръскам в ритъма на музиката Crazy.
Виж целия пост
# 13
Ако не си говоря - си пея  Whistling
Виж целия пост
# 14
Когато кормувате говорите ли си сами?
- да, ама каквото и да правя, си говоря.
В някои моменти партньорката ми запушва устата с ръка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия