За мебелите Selamore

  • 7 520
  • 7
Здравейте!
Искаме да си купим спалня от  Selamore. Какво е вашето мнение за техните мебели, заслужават ли си високата цена и някой има ли спалня от тях. Ние сме се спрели на тапицирана спалня с механизъм.
Качествени ли са?
Благодаря ви предварително за отговорите. Hug
Виж целия пост
# 1
Ние искахме да си вземем маса от там,но просто цената от 2,900 ме уби Crazy Изглеждат добре направени,нямам други впечатления.Момичето,което тогава беше ни обясни,че ако трябва да се поръча става за около месец и половина,а ако хванеш на завода ваканцията наесен може да си получиш стоката Twisted Evil

За човек,който може да си ги позволи мисля,че си заслужават Peace
Виж целия пост
# 2
Зависи. Масичките, които купих от тях, са ужасно нестабилни и слаби - едната вече е счупена... Колко пъти малкия, все още нестабилен около годинката, падаше зверски, използвайки масичките за опора. Doimo са .... Иначе от Калигарис съм доволна, маса със столове имаме оттам. Бар-плотът ни също е техен - здрав е  Mr. Green, пак на Doimo. Спалнята ни не е оттам.
Виж целия пост
# 3
значи, мебели Selamore - няма. Има Магазин/и/, които предлагат почти всички италиански фирми на пазара. Една спаля може да е от нисък или от много висок клас. Кажи поне коя марка е спалнята. Така или иначе аз съм обзавеждала няколко апартамента на клиенти от там и недоволни не е имало. Фирмата сама по себе си е водеща в Бг, доста коректни, непрекъснато правят промоции.
За мен лично, винаги е било удоволствие да работя с тях.

Зависи. Масичките, които купих от тях, са ужасно нестабилни и слаби - едната вече е счупена... Колко пъти малкия, все още нестабилен около годинката, падаше зверски, използвайки масичките за опора. Doimo са .... Иначе от Калигарис съм доволна, маса със столове имаме оттам. Бар-плотът ни също е техен - здрав е  Mr. Green, пак на Doimo. Спалнята ни не е оттам.

ето - Доймо е по-висок клас от Калигарис, но всичко зависи от конкретния модел.


То-ни - рекламации, нещо???опита ли???
Виж целия пост
# 4
Страхотни са!!! Много ми харесват, но не са ми по джоба Sad Диванът, от който имахме нужда, струваше над 3000 евро, и то с отстъпка от 25 % Rolling Eyes Ако ми беше само до диван, щях да се прежаля...Но обзавеждане на цяло жилище с мебели от такъв клас засега не мога да си позволя Sad Някой ден, може би Wink
А спалните просто бяха...останаха ми очите Crazy
Просто не мога да допусна, че нещо толкова красиво, може да е с ниско качество Confused
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви много за отговорите.
Ами не помня точно модела на спалнята, а и сайта им не е направен, така че не мога да ви я покажа.
Иначе гледах и други спални, които са много красиви, но не съм ходила на живо:  http://-spam102-.com/
та и там ще идем да видим какво предлагат.
Виж целия пост
# 6
Цитат
То-ни - рекламации, нещо???опита ли???

не, не съм, ама аз съм си такава - несериозна  Joy
не че не може да се оправи, предполагам. Става дума за един свързващ елемент в Г-образна ф-ма, който крепи крачетата. Но другите две масички, които са за дивана(крачето влиза под него,  има формата на  "]" ) са абсолютно нестабилни ...  Но късмет има във всяко нещо, какво да се прави ... и никога не можеш да си сигурен, залагайки на име  Peace
Виж целия пост
# 7
Мога да кажа ,че мебелите предлагани там са невероятни.Обичам изчистени линии,ненатрапчиви елементи и функционалност.Там открих всичко това.Засега се въздържам още от покупка,тъй като от скоро съм в ново жилище и все още не съм почнала подмяна.
Със сигурност ще им бъда клиент!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия