щамповане на тениски

  • 2 308
  • 11
Търся информация за тази услуга.Някаква представа за цени или направо връзка с някоя фирма ще ми бъде много полезна.
Става въпрос за около 20 фанелки.



усмихнат ден на всички    bouquet
Виж целия пост
# 1
Ей това не ти ли върши работа?
Виж целия пост
# 2
разгледах там,но ми се струва ,че не е подходящо за по-голяма бройка  newsm78 .Не мога и да видя самата таниска(модел,материя и т.н.) преди това.
Виж целия пост
# 3
Тогава питай в някоя рекламна агенция. Peace
Виж целия пост
# 4
В копирния център в Orange на Славейков предлагат тази услуга, но цената е 10 лева за тениска, не знам дали ще направят отстъпка за по-голяма бройка. Срещу операта също има някакъв копирен център, в една от кооперациите, забравих как се казваше и в копирния център на УАСГ в новата сграда също се предлага щамповане на тениски.
Виж целия пост
# 5
В копирния център в Orange на Славейков предлагат тази услуга, но цената е 10 лева за тениска, не знам дали ще направят отстъпка за по-голяма бройка. Срещу операта също има някакъв копирен център, в една от кооперациите, забравих как се казваше и в копирния център на УАСГ в новата сграда също се предлага щамповане на тениски.

имаш ли техен тел. сайт или точен адрес? Това само за щампованещо с моя тениска ли е,защото ако е и тениската и надписа ми се вижда доста изгодно ?
Виж целия пост
# 6
Toка ми спря, а бях писала....... Нe, не и не в Оrange!

Миналата седмица ходих. Направиха ми бледа, грозна и недобре изрязана щампа, която се мачка при сгъване...
Виж целия пост
# 7
Ако Севлиево не ти е далече, мога да дам препоръки за там. 
Виж целия пост
# 8
На ъгъла на Шипченски проход и Коперник има магазин, който предлага такава услуга, но забравих колко струва. Магазина е на Коперник, където е спирката на автобуса в посока Редута.
Виж целия пост
# 9
аз съм поръчвала от http://teniski.be/ и съм много доволна
Виж целия пост
# 10
Ако се води реклама или нещо такова, моеж модераторите да го изтрият, но аз работя в споменатия сайт www.Portokal.net и искам да кажа на Woman, че моделите се виждат, само че става при проба (тестване) как се прави поръчка- задаваш примерен надпис в съответното поле в сайта и ти се показва една импровизирана черна тениска, а горе на екрана в една лента -  всички цветове и модели, с които разполагаме. И правим големи бройки, издаваме фактура и т.н.
Виж целия пост
# 11
Преди имаше в Малкия цум на Пиротска, на втория етаж. Тениските им бяха прилични.
Иначе са ми правили и в рекламна агенция преди доста време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия