сервиз на Чиполино?

  • 5 851
  • 7
Развали ни се количката. По-точно механизма за сгъване. Модела е Лола на Чиполино.
Къде да я занеса на поправка? Гаранцията ни е изтекла и никъде не мога да намеря информация за сервиз на Чиполино. Моля помагайте.
Виж целия пост
# 1
Най-добре се обърни към магазина от който сте я купили. Би било редно да ви кажат
Виж целия пост
# 2
На моята гаранционна карта пише че имат сервиз само в Пловдив! И че срока за поправка е 20 работни дни т.е. 1 месец и аз за тва се отказах, а иначе моята нещо щрака от време на време ама 6те си я карам така! Иначе ще ми мине лятото ако я дам а тя е лятна! 
Виж целия пост
# 3
е че нали не се развалят поне така прочетох преди това в предишният въпрос Бертони или Чиполино
Виж целия пост
# 4
Няма количка дето да не може да се развали.
Иначе съм много доволна от Лола-та. Нищо не й е мръднало. Сега само едното бутонче за сгъването се прецака.
Искам да ми я оправят където и да е, че имам една лятна ама хич не ми е удобна.
Има ли сервиз някъде където да оправят колички, дори да е  на други марки????
Виж целия пост
# 5
еми на чиполино до колкото знам сервиза е в Пловдив, там от където си е фирмата поръчител на количките ма сигурно в магазина дето сте я взели ще ви кажат адреса ..всъшност то нали си има гаранция
Виж целия пост
# 6
Сервиз: гр. Пловдив, бул. Кукленско шосе 23А, "Автоелектроника"-корпус 3, телефон 032/600 892;600-871.
Ако ходите на място-намира се съвсем близо до Митница-Пловдив.
Успех.
Виж целия пост
# 7
Аз разбрах от колежка, че имали склад на ИЛИЕНЦИ в Сф и там имали  и сервиз ... Ако нещо не можели да направят - се обръщали и подържали контакти с Пловдивския сервиз ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия