Кметицата на Добрич-отделя децата с увреждания в самостоятелно у-ще!!!!!!!!!!!

  • 1 602
  • 7
Влизаме в евросьюза а нашета кметица отделя  Деца с увреждания   самостоятелно у-ще ! Имаа ли нещо подобно в друг град За мен това е чудовишно !!! Embarassed
Виж целия пост
# 1
Откъде-накъде кметицата ги отделя. Тя даже няма такива правомощия!
Виж целия пост
# 2
Момичета какво имате предвид с това, че ги отделя-кажете повече подробности, моля ви
Виж целия пост
# 3
Здравейте ! Кметицата приспособява само 1 у-ще с асансьор и достьп защото нямало как и неможело(пари) да се направят у-щата в Добрич Ощината била бедна ! А на центара на растояние 300 метра направи 7 рампи На вьпроса ми защо там а не в у-щата  тя ми отговори :При рекуструкций такьв бил закона От септември миналата година ходим по мьките за рампа на у-ще Хан аспарух в Добрич Сина ми завьрши 8 клас  и е с Мускулна Дистрофия У-щето е основно а те сега почват да правят рампа и достьп до санитарен вьзел Естествено аз не го записах в у-щето в което настояват Цял свят говорим за интеграция а в Добрич -ще отделяме децата с проблеми на едно място в у-ще без преспектива А ние започваме наново борба  в другото у-ще Надявам се че ще успеем този пьт преди да завьрши и това у-ще средното си образование !Ако някой знае как да се приборим за асансьор _(той е компьотарна паралелка -до там няма досьп в у-щето Моля помогнете ми !!!!!!!!1
Виж целия пост
# 4
Боже мили! И това е вече в Европа! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Ами просто нямам думи, като е бедна общината да намерят начин.
Виж целия пост
# 6
Ами просто нямам думи, като е бедна общината да намерят начин.

Ако само едно училище стане достъпно, това де факто ограничава избора на децата с двигателни проблеми. Подавате жалба в комисията за защита от дискриминация и ще се оправят нещата.
Виж целия пост
# 7
В Пловдив си има такова специализирано училище - "Ст. Караджа", но лично аз, както и много други родители не искаме да ходим там.
Търсим си масово училище - нали става дума за интеграция.

Така че, да ми се отделят децата пак самастоятелно от другите - тип като нашето в Пловдив, ще има отлив както е и тук.

Не са хубави тези работи. Но само, който има такива деца като нас може да ни разбере.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия