Демакиатори

  • 1 324
  • 17
Здравейте момичета.Моля ви предложете ми демакиатор.За сега аз съм се спряла на Лореал за нормален грим/не водоустойчив/ но все пак дайте некви предложения.
Виж целия пост
# 1
Ако си се спряла на този, който е една фаза, подборе си вземи двуфазния - по-хубав е Simple Smile Но не си взимай млякото,защото много люти на очите. Иначе аз съм доста доволна от Ив Роше един розов от серията за чувствителна кожа, то даже се води желе за сваляне на грим мисля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Двуфазния на ЛОреал ползвам, доволна съм. Почиства добре и най-вече не дразни очите. 
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета ще ви послушам ище си взема двуфазния.А за демакиаторите на Галеник какво ще ми кажете?
Виж целия пост
# 4
Още един глас за двуфазния на ЛОРЕАЛ. Аз имам алергия от тяхните продукти - кремове, спирали, тоалетни млека, всичко ми люти, но от него съм много доволна.
Виж целия пост
# 5
 Embarassed Laughing Демакиатор - лосион за премахване/почистване на грим ли трябва да се явява?

Ако да - странно... Имаме си толкова хубави български думички  Grinning
Виж целия пост
# 6
Да точно за такова иде реч.
Виж целия пост
# 7
На Гарние зеления ползвам и съм доволна
Виж целия пост
# 8
наскоро пробвах на авене - страхотен е! грам черно не ми остана от спиралата, което не ми се е случвало досега
Виж целия пост
# 9
Уриел, а какво си ползвала до сега?
Виж целия пост
# 10
Ив Роше имат хубав двуфазен лосион за разгримиране. За чувствителни очи се води с екстракт от синчец. Peace
Виж целия пост
# 11
Уриел, а какво си ползвала до сега?

кажи речи всичко гореизброено. без този двуфазния на лореал защото все обърквам в магазина какво искам и ми пробутван обикновеното тоалетно мляко Embarassed
Виж целия пост
# 12
На Лореал гореизброеният, и в момента съм си купила на Евелин един-продукт 3 в 1-мляко,тоник,и те4ност за махане на грима.Не е лош newsm26
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам един на Vichy - в голяма опаковка, прозрачна течност, за чувствителна кожа е и е много добър.
Виж целия пост
# 14
Аз първо make-up remover milk на Galenic и после си измивам лицето с Clinique wash-away gel cleanser и няма и следа от грим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия