Пикае малко, дали е проблем?!

  • 3 396
  • 21
Беба е на 3,5 месеца. Вчера памперса беше абсолютно сух нямаше и капчица това за 12 ч. днес беше пишкала 1 път само за същото време. Много ми е притеснено, някой дали има подобен случай
Виж целия пост
# 1
Обади се на педиатърката. Малко е наистина.
Виж целия пост
# 2
ЗАведи я на доктор
Виж целия пост
# 3
Направи една консултация с педиатъра  Peace

Вчера нормално ли се хранеше?
Виж целия пост
# 4
много е малко, обезводнена е сигурно заради жегите
ако кърмиш, давай по-често и през деня и през нощта, ако даваш АМ давай и повечко водичка
Виж целия пост
# 5
Давай й вода, без значение дали кърмиш или не! Обезводняването не е шега работа. Все пак я заведи и при педиатъра.
Виж целия пост
# 6
Давай й вода, без значение дали кърмиш или не! Обезводняването не е шега работа. Все пак я заведи и при педиатъра.
Виж целия пост
# 7
Задължително на лекар да й се направят изследвания на кръвта и стерилна урина.
Виж целия пост
# 8
Посъветвах се с педиатъра, утре ще й пусне обикновенна урина.
Вода почти не пие, за това днес и взех чайче от лайка да пробвам как ще го приеме, т.к. копъровото не го иска.
Забрави ла съм да уточня че тези почти 12 ч. са от нощния памперс. Тя спи непробудно и не се храни през ноща.
Яде в 22 и после в 8-8:30 сутринта
Виж целия пост
# 9
... Тя спи непробудно и не се храни през ноща ...

При това положение не бих се притеснявала.
Виж целия пост
# 10
... Тя спи непробудно и не се храни през ноща ...

При това положение не бих се притеснявала.

аз също  Peace
Виж целия пост
# 11
Като не се храни пез нощта и не приема водичка е възможно да не пишка в тези жеги.... Това обаче не бива да се случва непрекъснато.  Гледай да е облечена максимално леко и непрекъснато пробвай да й даваш водишчка или чай. И все пак е добре е да я види лекаря...
Виж целия пост
# 12
... Тя спи непробудно и не се храни през ноща ...

При това положение не бих се притеснявала.
И аз
Виж целия пост
# 13
питай лекар - може да има проблем. Ако не получава достъчно храна-не си набавя и нужните течности-абе лекарите най-добре ги знаят тези работи.
Виж целия пост
# 14
... Тя спи непробудно и не се храни през ноща ...

При това положение не бих се притеснявала.

Аз пък бих  Crossing Arms Това, че не се храни през нощта, не означава, че не може да пишка- къде остава изяденото от последните хранения?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия