" Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! "

  • 7 244
  • 161
 Попадам днес на любопитно четиво в национален ежедневник. Статията е озаглавена " Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! ". Дадени са вариации на поведение и стил на говорене от страна на благоверната, няма да ги цитирам че са прекалено банални  Laughing
 Ако ви се позвъни среднощно на личния тел за разговор, какви бихте ги надробили или изсърбали ?
 Между другото имаше преди време една м-телска услуга, кофти гаври ставаха. Звъни ти тела с някакъв странен номер и отсреща съответно мъж или жена започват да ти нареждат " Ако още веднъж пипнеш мъжа/ жена ми ще те намеря, ще ти стъжня живот...дъра ,бъра " , кофти номер  Laughing
 Темата е шегаджийска, черния хумор е препоръчителен  Wink
Виж целия пост
# 1
Това съ го казвала някъде, ма не помня какво точно.

Абе със сигурност ще се засмея, после ще се зарадвам сигурно, че ме е послушал да си хване любовница. После може да поразпитам как се справя с него Laughing
Виж целия пост
# 2
После може да поразпитам как се справя с него Laughing
Ъъъ, това в какъв смисъл Shocked
Виж целия пост
# 3
Това добре... стига на него да не му звънят с обратния рефрен. Аз как да се оправя с него - знам. Как го каза някой... "Десет начина да остана вдовица, без да ме хванат" Mr. Green
Виж целия пост
# 4
После може да поразпитам как се справя с него Laughing
Ъъъ, това в какъв смисъл Shocked
Ми дали му отказва и кво прави като му откаже и той се нацупи. Laughing Аз още не знам кво да го правя и само се умилквам Joy
Виж целия пост
# 5
Долавям черна фантазия, Бу...

Хм..  Laughing

Аз няма да повярвам. Тук съм абсолютна ССФ- моят мъж не ми изневерява. Точка.
Виж целия пост
# 6
Как го каза някой... "Десет начина да остана вдовица, без да ме хванат" Mr. Green
Ето, имало практическа символика в онази тема, хохохо Mr. Green Пазя си живак в едно шишенце на нощното шкафче Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Пазя си живак в едно шишенце на нощното шкафче Twisted Evil
Ох, като почнете с тези микроскопични шрифтове, аман. Ще ви изваждам на светло, пък на!
Виж целия пост
# 8
Тя просто идея си няма с кого се захваща /в мое лице/! Twisted Evil Ще й се стъжни животецът!!!
Виж целия пост
# 9
Вади, ама внимавай какво хващаш прежде Mr. Green.
Ще я изслушате ли женицата? Изобщо стила ви на поведение какъв тип би бил...Разгневена и омерзена или кротка лисичка Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ей, как не се освободи място за редактор в Космо! Да напишем един тон препоръки на Касиди  Grinning
Виж целия пост
# 11
Говориш за среща с паралелната реалност, тъй ли? Аз съм предсказуема и ще й сипя.
Виж целия пост
# 12
Кой? Ти ли? Хвани тогава тия чорапи и това дете!
Виж целия пост
# 13
Амбициите ти да бъдеш как беше...остър драскач са ми много, много симпатични Grinning
Калинко, паралелен разговор с паралелната  Grinning
Виж целия пост
# 14
Мммм....да...... Случи ми се. И тъкмо му отвърнах зарадвана "Разгеле- теб търсят" , то се оказа, че мацката не търсела моя мъж. Оня й дал грешен номер Joy Joy Joy
А ние двамата изпопадахме от смях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия