Това да е българската действителност

  • 2 039
  • 21
Днес прокарвах интернет. В  нов блок. Вчера се обадих. Момчетата дойдоха начаса. Правиха, струваха, чистичко - госпожо тва, гуспожо онова.  Накрая си изметоха и изчистиха.
Виж целия пост
# 1
Лъжеш!
Виж целия пост
# 2
или сънуваш Wink

 Joy Joy
Виж целия пост
# 3
Още преди две години така направиха и за моя нет в Разсадника. Даже им дадох бакшиш, стана им неудобно  Grinning
Виж целия пост
# 4
-  А на нас ни монтираха парно преди две години. Аз цяла седмица мислих като как ще разбутваме мебелите, за да им освободим място. Те дойдоха, за половин час ги събраха и покриха, за да не се прашат. Носеха си прахосмукачка и си изсмукваха мазилката още с пробиването на дупките.

- Преди няколко месеца спуках гума. Точно на 10м от вулканизатор. Човекът се опита да ми сложи резервната гума, но болтовете от лятите джанти не ставаха. Извини ми се, че няма да може да ми помогне и ме почерпи кафе. И после пазеше мъжа ми от височайшия ми гняв Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Това истина ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Дай Боже всекиму!  Simple Smile

И браво че сети да се похвалиш! По-често трябва да го правим. А не само мрън-мрън-мрън!
Напоследък и на мен все по-често ми се случват такива неща и много се кефя!
Виж целия пост
# 7
Ооо, искам да разкажа как прекараха моя преди половин година.
Избирам си аз фирма, обаждам се, уговаряме се - вторник - 9 часа. От 14 часа съм на работа.
Обаждат се в понеделник - в 9 не можем, може ли в 12. - Ок, казвам. Мисля си - ще ръчкат най-много половин час.
Вторник. 12 минава и заминава...Започвам да се притеснявам, защото все пак около 13.30 трябва да изляза. Обаждам се на шефката - ще закъснея, ще дойда най-вероятно около 15.30 - 16. Те идват в 14 часа. Оглеждат ми стаята и терасата. Заявяват - ами добре, ние имаме малко работа отвън и после ще дойдем да подпишем документи. Аз питам - колко време, те - около час. ВИкам - Ок, току-виж сколасам да ида на работа. Минава един час, става 15.30, обаждам се на шефката, че всъщност явно няма да успея днес да ида. Минава 16 часа, минава 17 часа. Започвам да се притеснявам - тези хора работят по стълби, катерят се с тия кабели, ами ако са паднали и са се пребили  Shocked И аха-аха към 17.40 да звънна във фирмата да питам имат ли връзка с тях, добре ли са и на вратата се звъни. Тичам аз - младежът ми се хили насреща и носи един дълъг кабел. Ръчна една дупчица в терасата, пусна кабела, нагласи го колегата отвън, подписах договорче и за има - няма 20 минути - имам вече интернет. При което младежът вика през терасата на онзи долу - айде, да ме караш до вкъщи, тва ни беше последният адрес. И аз  #Crazy Ми като е последният адрес - можеше да свършите и в 15 часа работа  Shocked Така и не разбрах къде се губиха тия три часа, дето ги мислих живи ли са, мъртви ли са  Crazy
Виж целия пост
# 8
Абе... те и на мене преди две години така - много бързи, много любезни, всичко точно...
После ме попиляха. Няма нет, ама как, ама защо...като има авария в района - по цял ден телефона дава заето (да не дават обяснения за по-лесно го изключваха)... ако трябва да дойдат - мотат ужасно... Всички пропищяха от тях, а нов доставчик да викаш, не си струва - пак пари да даваш за неизвестно качество.
Сега друг взе компанията. Скоро пак нямаше нет. Набирам, на петия път се свързвам. Таман успя да каже добър ден, еди коя си компания момичето, се чу глас отзад "Що вдигаш, ма!" и се трясна слушалката. Тъй то.
Виж целия пост
# 9
Днес прокарвах интернет. В  нов блок. Вчера се обадих. Момчетата дойдоха начаса. Правиха, струваха, чистичко - госпожо тва, гуспожо онова.  Накрая си изметоха и изчистиха.

Не е чудно. Ако е малка фирма, с млади хора.
Виж целия пост
# 10
Да потвърдя - при нас преди месец, случката се развива почти едно към едно, изметоха си и на тротоара!!!!! Прекараха кабели от две улици по-надолу, защото реално до нас още не стигаха. Толкова културна работа с мъжа ми мигахме три дена истина лие!
И не фирмата нито е малка, нито и липсват клиенти!
Виж целия пост
# 11
Странно. Защо губят толкова време
фирмите, странно. Аз тук сама си го
вкарах моя интернет. Пратиха ми по
ГЛС само рутера и сплитера и толкова.
За нула време стана. Ако трябваше да
викам хора, трябваше да платя 60 евро
за сървис. Че доставчиците ви имат хора,
е добре, осигуряват работни места. Браво!
Виж целия пост
# 12
Щото си към телефонната компания сигурно. И на мен ми пратиха рутера навремето по пощата.
Сега съм с кабеларката и ми го монтираха. Уж за без пари...  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Днес прокарвах интернет. В  нов блок. Вчера се обадих. Момчетата дойдоха начаса. Правиха, струваха, чистичко - госпожо тва, гуспожо онова.  Накрая си изметоха и изчистиха.
Нека ти разкажа точно за паралелна българска действителност:
Пускам искане  прекарване на интернет на нов адрес. Казват "ще чакате, до 20"
20 дни минават, 25 дни минават, обаждам се по телефона, "Ооо, ама още ли нямате интернет", "не, нямаме", минават още 2 дни. Накрая мъжа ми се обажда на негов познат, който работи в същата фирма, който след няколко обаждания успява да разбере, че на този адрес интернет не можело да се прекара... Но защо да ни се обаждат и да ни уведомят?
Същата фирма е и вкъщи. Нямаме време да си платим интернета, спират ни го на 5 май, но на нас все още не ни остава време да си го платим и успяваме чак на 10 юни, защото разбира се те работят само през седмица и то до определени часове, което е трудно да се освободим. При което ни таксуват за 5-те дни на май, обаче не ни правят отстъпка за 9-те дни на юни. Мъжът ми се опитва да каже нещо, но е нахокан от служителката...
Прибираме се, интернет няма, по някакви технически причини. Смешна ситуация. Още по-смешното става когато се обаждам и ме прехвърлят на въпросната госпожа, която продължава да държи махленски тон "на вас проблема ви е, че съм ви набутала 3 лв ли?" Shocked
При положение, че съм клиент от години и съм им платила до момента грубо около 1000 лв, дали проблема ми е в 3-то лева?
Отказвам да съм част от този абсурд. Въпросната фирма е "Ейнджъл софт". Не им искам интернета, нито таксата, просто да не се занимавам с тези псевдобизнес ентусиасти.
Виж целия пост
# 14
Хаха, аз пък разпознах Гигабит, настоящи Евроком и чак се изненадах на финала, като прочетох друго име Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия