Табла за легло?

  • 2 025
  • 4
Здравейте, решили сме да си купуваме английско легло, за да се отървем от скърцането на новата ни спалня, обаче дамаските на таблите на тези легла, които предлагат в ТЕД са просто  Sick Къде може да се поръча табла за легло с хубава дамаска или направо легло от такъв тип, но да има избор за табли? Малко смотано пак го обясних, но дано да ви е ясно какво точно търся  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ако не намериш друг готов вариант, дали не може да си поръчаш леглото в ТЕД с дамаска, която ти искаш? Друг вариант - купуваш каквато има и после претапицираш само таблата.
Виж целия пост
# 2
За жалост поне днес ми казаха, че това са само дамаските и друга не може от ТЕД. А втория вариант и аз го мислих, но мъжа ми ще му стнае лошо такива сложни "гимнастики" да прави. Ако нищо не излезе обаче ще се насоча към това  Thinking
Виж целия пост
# 3
В сайта на ТЕД четох, че тези легла се състоят от 3 части - матрак, основа и табла. Не съм заглеждала как се свързва таблата към основата, но ако не е сложно и те дразни дамаската само на таблата, защо не се свържеш с тях и не провериш дали не могат да ти доставят само първите 2 елемента (евентуално+необлицована табла) . Табла ще ти направи всеки тапицер с избрана от теб дамаска, дори и сама може да си я тапицираш, при добро желание.

Обаче защо ми се струва, че основата и таблата би трябвало да са тапицирани с един плат?
Виж целия пост
# 4
Можеш да си купиш само основа и матрак,а таблата си я поръчайте от ПДЧ в същия цвят като гардероба и нощните шкафчета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия