Ясла/Градина в Стрелбище - тази дето се строи

  • 1 463
  • 15
Мами, кажете как да си запиша детето в тази ясла/детска градина
Виж целия пост
# 1
И мен това ме интересува. А сигурно ли е, че е и ясла, защото преди това е била само детска градина. Знам, че ще е на 2 етажа, и че трябваше да е готова през септември.Знам също, че има залепени указания за приема на първата врата в дясно ,в бялата къща, до детската градина ,до гишето на детската кухня.Молба се подавала за текущата година.А може би това го знаеш ,а питаш реално как да стане записването, т.е. колко пари да предложиш и на кого, или какви връзки да търсиш -това не го знам, ще чакаме нягой друг да пише.
Виж целия пост
# 2
а къде се намира тази градина? И как ще сформират по-големите групи? В смисъл, ако искам да запиша дъщяря си във втора група от септември, къде трябва да подам молба (пише ли в указанията)? Че на есен ще се местим в този квартал и ми е много трудно с градината...
Много ви благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Не мога да повярвам:-)))Много ще бъда благодарна за координати,за да отида да видя тази градина.
Виж целия пост
# 4
В момента няма нищо за гледане, предстои заливането на втората плоча. Намира се между улиците "Деде Агач" и "Боровец".Казва се "Златното пате "и е номер 127.Молба предполагам,че се подава при директорката ,но тя не стои постоянно на едно мястор защото децата  са пръснати на 4-5 места в околните блокове.
Виж целия пост
# 5
В момента няма нищо за гледане, предстои заливането на втората плоча. Намира се между улиците "Деде Агач" и "Боровец".Казва се "Златното пате "и е номер 127.Молба предполагам,че се подава при директорката ,но тя не стои постоянно на едно мястор защото децата  са пръснати на 4-5 места в околните блокове.

Т.е. градината си има капацитет от деца, а няма тепърва да набира такива (в смисъл за втора група и нагоре)? Че досега къде са били, как така по околните блокове? Сигурно някакви филиали...
Виж целия пост
# 6
Aз за другата година исках да проверя,сега ще сме на частна ясла.Дано стане хубава градина с добри учителки и програми.
Виж целия пост
# 7
    И ние за тази градина си мислим със съпруга... Един от вариантите. Все си мисля, че когато всичко е готово ще е новичко и чистичко, поне за известно време. Материалната база ще е ок вероятно, но искам да попитам някой, чието детенце е било в тази градина или все още е, за възпитателките, дали са доволни от тях? Благодаря предварително! Зная, че темата е от преди доста време.
Виж целия пост
# 8
Да и аз много искам да запиша сина си там, но от догодина есента. Ходих няколко пъти до директорката и все ми казваха, че вече молби се подават само за текуща година. (Говоря за първоначален прием). Иначе градината си работеше преди в стара сграда и имаше доста дечица там. Наистина децата ги пръснаха по блоковете наоколо. Засега съм чула само хубави неща за предишната. Градината става много хубава, дано да успеем да я видим и отвътре:)))
Виж целия пост
# 9
И двете ми деца са ходили в тази градина - синът ми ще е предучилищна през септември.
Капацитетът на новопостроената сграда е 50 деца (2 групи х 25 деца) - не повече. Тези деца, обаче, в момента учат в общински помещения в околните блокове и на есен, ако сградата е готова, ще се върнат в нея. За съжаление това е поредният абсурд на наш'та мила родина - въпреки недостига на детски градини, общината харчи много пари, за да построи нова сграда без да увеличи капацитета и съответно без да ни реши проблема. Просто едни хора трябва да приберат едни пари, а пък ние дето всъщност ги даваме тия пари да продължаваме да се чудим какво да си правим децата.
Моите деца бяха във филиала в бл.93 при Михайлова и Пунева. Там условията са прилични, но по-важното е че учителките са прекрасни - много всеотдайни и с  любов към децата.
Виж целия пост
# 10
    50 деца! Много е малка тази бройка! Мислех, че с построяването на новата сграда и приема на дечица ще е по - голям, но... не е голяма изненада, че това няма да стане...
Виж целия пост
# 11
Да уточня , не е ясла/градина , а само градина, за да няма заблудили се от заглавието на темата. WinkБях при директорката да питам за приемането на молбите и в тази връзка ми сподели , че сградата на у-ще , която е запустяла и се намира между ул.Тулча" и "Твърдишки проход","Траянова врата " и "Добри Христов" ще бъде детска градина също.Щяла да се прави догодина.На картите в BGMaps.com излиза като филиал на тази
Виж целия пост
# 12
Мислех да пиша,но dsg  е написала всичко онова което и аз знам.Повече от това нямам информация.Макар,че моето момче още не е за градина,а за ясла.Някой ако има впечатление от такава в стрелбище да казва  Grinning
Виж целия пост
# 13
В Стрелбище яслата е само една -№35 и се казва "Вълшебство", молби ще приемат на 15.01.2008г.Имам само едно впечатление, че не бяхме приети миналата година. Tired
Виж целия пост
# 14
      От разговор на площадката чух, че ЦДГ№127"Златното пате " ще бъде открита на 20.04.2008г. в 10-10.30ч.Щяло да има нещо като празник с концерт.Ако някой знае нещо , да потвърди  с по-голяма сигурност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия