какво мислите за съвременните тинейджъри?

  • 2 697
  • 38
повод да пусна тази тема е държанието на съвременните млади на обществени места, визирам 15-20 годишни двойки. По специално в ресторанти и кафенета, като започнат едни прегръдки, целувки и натискане, девойките още малко ще седнат да не казвам на коя част на господата..... Mr. Green То и аз съм била на тези години, но винаги дори и сега оставам интимните моменти с мъжа ми за местата, където сме си само двамата, а не да ни гледат всички.Не мога да приема това посевместно мляскане, може би защото съм вече на години знам ли?Понеже никъде не прочетох за наличието на тази тема, бих искала да чуя и вашето мнение по въпроса.
Виж целия пост
# 1
Ми млади са и се натискат. Що ние не тръгнем да се прегръщаме и целуваме по градинки и заведения. Всичко с възрастта си, а това че ние не сме ги правили тези неща не означава, че и нашите деца няма да ги правят. Едно време и баба ми не е ходила с гол пъп но сега ходят нали така, че какъв е проблема. По- добре да се целуват и прегръщат, отколкото да се убиват.
Виж целия пост
# 2
Нищо лошо. Аз съм за свободния и безопасен секс на младото поколение.  Mr. Green
И винаги съм обичала да се натискам по градинките или в градския транспорт. И сега го правя, когато мога. Whistling
Виж целия пост
# 3
Не ми пречат - даже много им се радвам! Laughing
Нека само да се пазят!
Виж целия пост
# 4
Гадни са ми точно толкова, колкото и аз съм се струвала гадна на околните, когато съм била на тази възраст. Но все пак си е гадно.
Виж целия пост
# 5
И моето поколение го правеше, и това го прави, и следващото предполагам ще го прави. Не ми пречат.
Виж целия пост
# 6
На мен ми се струва по-скоро некултурно, не върви някак си седнеш да пиеш кафе или да ядеш и буквално отляво и отдясно да се натискат някакви си пубери. Мисля, че за тези неща си има други места, дано изказването ми да не звучи като на някоя баба пенсионерка. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И моето поколение го правеше, и това го прави, и следващото предполагам ще го прави. Не ми пречат.

Мда
Виж целия пост
# 8
На мен ми се струва по-скоро некултурно, не върви някак си седнеш да пиеш кафе или да ядеш и буквално отляво и отдясно да се натискат някакви си пубери. Мисля, че за тези неща си има други места, дано изказването ми да не звучи като на някоя баба пенсионерка. Mr. Green

Без да те обиждам, но ... точно така звучи . . .
Не ти ли се е случвало и на теб в пуберските години?
Виж целия пост
# 9
И аз съм го правила, и сега си разменяме целувки и се прегръщаме с половинката на публични места.
Лошо не виждам.
Виж целия пост
# 10
Не става въпрос за размяна на целувки и прегръдки просто. Това и аз го правя, но никак не ми е приятно в парка, на пейката до нас, където има още поне десет деца, освен моето, двама пубери да се натискат, буквално бяха налягали един върху друг, а половина задник на девойката беше отвън заради ниската талия. Определено не одобрявам такова поведение и наистина не е културно да пиеш кафе някъде, а около теб почти да се е*ат.
Виж целия пост
# 11
Аз точно това имах предвид, както поясни даниеле.Едно е целувка и прегръдка, съвсем друго "все едно ще се ......всеки момент"-ще ме извинявате за израза
Виж целия пост
# 12
не ме дразнят по скоро ми напомнят за мойте пубертетски години когато и аз се натисках по улиците.
повече ме дразни когато започнат да говорят вулгарно ,особено момичетата.
Виж целия пост
# 13
Дори и да не е приятно за околните смятам, че е нормално. На 15-18 години е трудно да се замисляш дали нещо е възпитано или не. Хормоните управляват света. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
На мен ми се струва по-скоро некултурно, не върви някак си седнеш да пиеш кафе или да ядеш и буквално отляво и отдясно да се натискат някакви си пубери. Мисля, че за тези неща си има други места, дано изказването ми да не звучи като на някоя баба пенсионерка. Mr. Green

Без да те обиждам, но ... точно така звучи . . .
Не ти ли се е случвало и на теб в пуберските години?


Взе ми думите от устата  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия