Педиатър в Люлин

  • 1 870
  • 6
Здравейте!
Крайно разочарована съм от педиатърката на сина ми и искам да я сменя. Нямам представа обаче кого да избера(да не стане от трън та на глог). Моля препоръчайте ми лекар(-ка), на когото мога да разчитам, че ще отделя необходимото време и внимание, няма да изписва антибиотици за най-малкия проблем, а когато се налага ще дава направление за специалист без да се уговаряме за следващия месец, защото за този лимита е изчерпан. Живеем в Люлин 10 и е желателно кабинетът да е наблизо. Може и на центъра.
Виж целия пост
# 1
Аз съм в Люлин 8, но ходим при д-р Антонова, поликлиника "Медива", до Мебелната къща в Люлин 4.

До сега НЕ е изписвала антибиотик на дъщеря ми (2г. и 10м.), направление е давала само за ортопед, за друго не ни се е налагало, но не вярвам да има проблем в това отношение.
Виж целия пост
# 2
Д-р Симов в бившата 26 поликлиника(сега 12 ДКЦ).
Мислех, че съм доволна от предишната ни педиатърка, но сега като правя сравнение...жалко, че не сме били при него от както децата бяха бебета.
 
Виж целия пост
# 3
Д-р Симов в бившата 26 поликлиника(сега 12 ДКЦ).
Мислех, че съм доволна от предишната ни педиатърка, но сега като правя сравнение...жалко, че не сме били при него от както децата бяха бебета.
 
и аз съм с много добри впечатления от него.
Виж целия пост
# 4
Аз мога да ти препоръчам д-р Мишева от 12 поликлиника в Люлин 9. Тя е педиатър на дъщерята на Vache. Ако искаш за повече подробности питай нея самата, но съм чувала доста добри отзиви. Vache е доволна от нея... справила се е успешно със всички болести от яслата на дъщеря й.
Виж целия пост
# 5
И аз ходя при д-р Антонова в Медива. Живеем в Люлин 10. Досега не ми е изписвала антибиотик. Веднъж имаше съмнения за ангина и ходихме на предглед всеки ден с цел да не тъпче детето с антибиотици, ако може да се размине. И се размина  Peace

Виж целия пост
# 6
Аз мога да ти препоръчам д-р Мишева от 12 поликлиника в Люлин 9. Тя е педиатър на дъщерята на Vache. Ако искаш за повече подробности питай нея самата, но съм чувала доста добри отзиви. Vache е доволна от нея... справила се е успешно със всички болести от яслата на дъщеря й.

Оооо, Мишева с две ръце. Препоръчана ми е от хора на които 2 поколения деца е лекувала  Grinning. Малко образно казано де.. ама е педиатър с опит. Не се води по това дали даден лекар изписва антибиотик или не, а кога изписва антибиотик!!! Има разлика дали детето ходи на градина или не. И моята щерка не боледуваше до година и 3 м. Мишева е умерен лекар. Винаги е в крак с новите неща, но преценява кои си струват. В същото време ползва и старите. Знаеш ли колко пъти ми е вадила рецепти дето се бъркат в аптеката... Изобщо аз много я харесвам! Тя изписа на дъщеря ми AD Liquid for Kids преди близо 3 г. когато никой още не беше чувал за него. Сега масово се ползва. Само искам да подчертая, че не е фен на хомеопатията. На нас ни е изписвала боаронски препарати, но и двете видяхме, че полза няма и така...
Ами това е от мен. Ако решиш иди в 12 П-ка, 39 кабинет, на четна дата е сутрин, на нечетна следобед. Ако проявиш интерес давам на лични телефон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия