Има ли привикване към зеления чай Сание?

  • 3 364
  • 8
Искам да попитам дали червата стават лениви от него и изобщо,ако някой го е ползвал -как е?
Виж целия пост
# 1
Не съм гоползвала- за какво се пие? Питаш, дали червата стават лениви, това ме кара да предполагам, че слабително средство или греша?
Виж целия пост
# 2
Да!Пише,че е чай за отслабване.И мен такива колики и разстройство ми докара.Сигурно в това му е "отслабващото" действие Wink
Виж целия пост
# 3
да,привиква се към чая и спира да действа...няма да отслабнеш от него и да, така действа-боли корем и имаш р-во. затова трябва да гледаш да си в къщи.понякога се ходи и няколко пъти до тоалетна  Mr. Green някъде пише,че съдържа сена,в аптеката ми казаха,че няма,но не съм разглеждала опаковката.ти имаш ли опаковка да видим какво съдържа?
Виж целия пост
# 4
Точно така, в това му е действието. И след няколко дни Ще свикнеШ с него и след време няма да ти помага. Като го спеШ червата Ще ти станат лениви. Поне така беШе при мен. Сега си имам една опаковка от него и като имам нужда иzпивам една или две чаШи.
Гарантирам ти, че няма да отслабнеШ.  Naughty Или поне не от него.
Виж целия пост
# 5
Този чай го пих преди 7-8 години и не можех да отида до тоалетната без него. Като дойдох в Щатите се оправих  - предполагам от смяната на климата, водата и т.н
От чая не се отслабва.
Майка ми беше почнала да го пие преди мен и до ден днешен ТРЯБВА да го пие.
Изобщо даже не го почвай за да не си навлечеш беля на главата.
Виж целия пост
# 6
Пише,че съдържа само зелен чай и глог.Ууу, кава беля щях да си довлека.Благодяря ви!Ще си го пазя в случай на нужда от разхлабително средство.
Виж целия пост
# 7
има два вида кутии с малки разлики в състава, единия е със сена и с него определено много се привиква.
Виж целия пост
# 8
На този не пише ,че съдържа сена,но действието му е подобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия