Откъде сандалки Rider?

  • 1 768
  • 12
Доколкото знам са бразилски. Много ми харесват и мисля лятото дъщеря ми да изкара с такива, но незнам къде има избор на модели и номера.
Виж целия пост
# 1
Всички магазини на Булдозер
Виж целия пост
# 2
Всички магазини на Булдозер

  newsm78 И такива не знам къде има?
Виж целия пост
# 3
Булдозер в подлеза на кръстовището на бул. България и Гоце Делчев има, работя в района, днес ще мина да видя дали има такива снадалки. И аз много ги харесвам, миналата година ги купих от един спортен магазин на Солунска, беше някъде м/у Витошка и Славейков, но не помня точно къде.
Виж целия пост
# 4
в подлеза на ндк има голям и зареден магазин за спортни обувки-от страната на подлеза с трамвай 9 и базар София
Виж целия пост
# 5
 а някъде в района на Младост има ли , че ми е по- близо.Аз й купих един чифт от пазара на Дружба1, но нямаше други момичешки с нейния номер, продавача каза , че се купуват като топъл хляб едва ли не, и че за съжаление само един път в годината през май ги внасят от Бразилия и толкоз.А ми трябва още един чифт, защото тези ще идат в детската за ходене вътре.
Виж целия пост
# 6
Има в РУМ - Младост 2. Магазина на Булдозер
Виж целия пост
# 7
Благодаря, точно там мислихме да отидеме следобед, но не бях сигурна дали ги има там.
Виж целия пост
# 8
В Младост ги има в Търговски център "Лилиян" /магазина на Булдозер/. Намира се до Китайския ресторант в Младост 1А, в близост до пътеките на 43 - ти блок:)
Виж целия пост
# 9
а базар "София", базара пред ндк ли беше?
дето се слиза по едни стълби, един дълъг?
с ескалатор за качване?
Виж целия пост
# 10
а базар "София", базара пред ндк ли беше?
дето се слиза по едни стълби, един дълъг?
с ескалатор за качване?
Да, това е
Виж целия пост
# 11
Има и в един детски магазин на Графа, но почти не са останали номера. Като тръгнеш от бул.Васил Левски към Славейков магазина се пада от дясно и е преди пазарчето. Цената им е 17лв.
Виж целия пост
# 12
И аз накупих такива на дъщеря ми. При нас цената им е 17.80лв. Страхотни са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия