За хубави и здрави нокти

  • 25 924
  • 66
Най-накрая се наканих да ви споделя моята тайна за здрави нокти.
По принцип имам хубави нокти, но след раждането, кърменето станаха чупливи, "раздвояваха" се, зачекваха отстрани.  ooooh!
Та тайната е йод. Съвсем обикновен йод от аптеката. След 2  Shocked намазвания ноктите ми отново са здрави!!!
Потапяте памуче-може и от клечките за уши, и намазвате хубаво ноктите-е гледката не е много хубава, но йода бързо избледнява. (правила съм го и в паузата между две лакирания) Мажа на 2 седмици веднъж-трябва да се внимава да не се прави твърде често, защото от йода ноктите могат да изгорят. Сега, когато вече всичко е наред, мисля от време на време като се сетя, да си правя по едно поддържащо намазване.
Успех на онези, които ще се навият и споделяйте какво се случва  Wink
И питайте колкото искате-ще се радвам да съм ви от полза  Hug
Виж целия пост
# 1
Това за йода и аз съм го чувала. Знам, че добре дейста и мазането с лимонов сок.
Виж целия пост
# 2
Серизоно, не пожълтяват ли от йода???? Моята рецепта за здрави нокти е никога да не ги пускам много дълги, редовно подрязване - поне веднъж в месеца ги правя съвсем къси. Никаква ноктопластика, никакви гелове. И никога ноктите ми не остават без лак, може да е само топ, но винаги лакирана ....
Виж целия пост
# 3
Серизоно, не пожълтяват ли от йода????.
Ами пожълтяват, но не дълготрайно (избеляват постепенно-не знам йода изпарява ли се, какво ли...)-за един ден и си стават същите  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
На мен пък йода не ми помага  Naughty
Виж целия пост
# 5
Едно време и аз опитвах с йод, но всичко около мен се цапаше...а нямам нерви да стоя неподвижно дълго време...моята тайна за здрави нокти са витамините за коса, кожа и нокти... Peace
Виж целия пост
# 6
Здр.! И аз отдавна мисля да започна да се мажа,а съм чувала че йода се обезцветявал, като се сложи в него един счукан аналгин и така неоцветявал толкова.Това го четох в някой от другите форуми тук за здрави нокти.





Виж целия пост
# 7
В Герикапс е истината.
Това са хапченца - вит. А и вит. Е.
За коса, кожа и нокти   Wink
Виж целия пост
# 8
evanescent, да...и аз точно тях пия сега  Peace
Виж целия пост
# 9
Ноктите ми попринцип са си здрави, но профилактично и аз си пийвам Герикапс от време на време.
Виж целия пост
# 10
Аз от години ползвам само йод и имам много твърди нокти. Ползвам клечка за уши вместо четчица и нито се цапам нито пък стоя много. Йода веднага попива по ноктите и се лакирвам отгоре.  Wink
Виж целия пост
# 11
В Герикапс е истината.
Това са хапченца - вит. А и вит. Е.
За коса, кожа и нокти   Wink

Аз пък нямах никакъв ефект от това нещо, нито за косата, нито за кожата, още по малко за ноктите. Sad
Преди години като тинейджър ползвах йод имаше ефект, но лошото е, че за да не се вижда слага предимно в средата, а в края почти не и така в средата ноктите ми станаха твърди, но в края останаха по меки и там се цепят все.
Но се изисква упорство, йод и отгоре тъмен лак за предпочитане черен за да не избие йода. Peace На мен ми помогна.
Виж целия пост
# 12
След като родих малката в продължение на 3 месеца пиех Мерц .Ноктите , кожата и косата определено ми станаха мнооого хубави.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Пия Мерц дражета за здрава коса, кожа и нокти. Понякога ми стават много дълги, около 2-3 сантиметра.  И с йод съм ги мазала, но не ми стават така здрави  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Абе аз ли съм нещо сбъркана, сумати и време пих МЕРЦ и без ефект.   #2gunfire Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия