Лий Якока

  • 1 530
  • 11
 Знам,че темата не е за тук,,но ще я видят повече хора. Ако модовете преценят нека я преместят.Тьрся  книгата на Лий Якока-автобиографичната. ПО книжарници и будки за стари книги не можах да я намеря. Ако някой от вас я има и иска да се раздели с нея ,нека ми пише на лични. Hug
Виж целия пост
# 1
Мисля, че ние я имаме в Пловдив. Нещо общо с коли ли има човекът? Ще прегледам утре и ако е наистина тази, ще ти я дам Grinning
Виж целия пост
# 2
ДА-той е свьрзан с Крайслер-мисля,че е сьздател.
Виж целия пост
# 3
Който си е купил тази книжка едва ли ще иска да се раздели с нея  Wink. Дано имаш късмет с Еовин.
Виж целия пост
# 4
Който си е купил тази книжка едва ли ще иска да се раздели с нея  Wink. Дано имаш късмет с Еовин.
Аз  я имам и мога да се разделя с нея/имам я и на друг език/, знам аз как я търсих и те разбирам. Лошото е, че не съм в БГ, ако се беше обадила преди две седмици щеше да я имаш.
Не знам кога пак ще си ходя, но ако не успееш да я намериш другаде, обади се.
Виж целия пост
# 5
и аз я имам, мога да се разделя с нея, само да можеш да чакаш до есента, защото е при майка ми, а там ще отидем пак през септември.
Якока е един от мениджърите на Крайслер, който е направил "чудеса от героизъм" да изправи компанията на крака, христоматиен пример.
Виж целия пост
# 6
Ако Еовин не е намерила, подарявам ти моята Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодарение на Еовин вече се сдобих с книжката. Още ведньж огромно благодаря. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Не е създател, а мениджър на Крайслер, който го измъкна от трагично положение.

Имам я, но не бих се разделила с нея. А и май си я намерила.
Виж целия пост
# 9
съжалявам, че се намесвам, но от жегата съм станала злобна  Twisted Evil
същият този якока (и двете книги ги четох във възраст, която бях много впечатлителна) успява да измъкне крайслер от банкрута. евалла! но като минаха години се видя, че той бе уволнен от  компанията, когато беше в състояние на почти банкрут - след това те тръгнаха да се сливат с даймлер бенц и им загубих дирята. дали се лъжа или го бяха хванали "на калъп" със секретарката му. същият този симпатичен италианец, издигнал се от нищото, горкият страдалец на лудите наследници на форд, гениалният маркетолог, човекът, държащ на семейството и т.н.
Виж целия пост
# 10
За мен кальпа сьс секретарката няма нищо общо с качествата му на маркетолог,лидер,рьководител и т.н.  Обикновено големите мозьци са или извартени,или пьлно хахо.
Виж целия пост
# 11
о, и за мен - ако го вдига на 120 години, бравос!
по-скоро ми беше проблем, че човекът банкрутира крайслер след тези велики книги, които накараха много хора да му вярват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия