А спазвате ли правилото за горещ душ и чай...

  • 1 978
  • 28
...в жегите? Честно да си призная, макар и да съм наясно с физичните закони и напълно да разбирам защо на 40 градуса би следвало да пия парещ чай и да се изкъпя с вряла вода - е, не мога Crazy Само като позатопля водата в банята и ми става лошо, а при мисълта за липова запарка вместо леден фреш от грейпфрут, направо ми се Sick
Интересно ми е, има ли изобщо някой, който да спазва тези препоръки?
Виж целия пост
# 1
Аз. Така правех особено като студентка в сесията. На 7-я последен етаж в общежитието беше ад. Разтоварвах се с крос, после топъл душ и топла напитка. Сега не токова, но действа.
Виж целия пост
# 2
Не. Даже на плаж не ходя вече, защото водата е отвратително топла.
Виж целия пост
# 3
За душа да - с изключително гореща вода се къпя, мъжо като влезе му става лошо.
Виж целия пост
# 4
Нито едно от двете за мен в жегите. Хладен душ и студена Кока-Кола вършат чудеса Flutter
Виж целия пост
# 5
Нито едно от двете за мен в жегите. Хладен душ и студена Кока-Кола вършат чудеса Flutter
За мен се отнася същото  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз така процедирам през цялата година - обожавам да пия горещ чай, а се къпя само с топла вода. Единствената разлика е, че лятото последните 2 минути под душа са с по-хладкА (но не студена) вода.
Виж целия пост
# 7
И аз го знам това,ама като не толкова наясно с физичните закони ще замоля някой да ми го обясни...молим  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Нито едно от двете за мен в жегите. Хладен душ и студена Кока-Кола вършат чудеса Flutter


Ooo дааа Grinning
Виж целия пост
# 9
Винаги се къпя с много гореща вода. Няма значение колко градуса е навън. Ама чай много мразя.
Виж целия пост
# 10
Лятото се къпя с по-топла вода, защото кожата ми е гореща и ако пусна студена, направо ме боли Crazy мъжът ми се къпе с почти ледена, как го прави, не знам Rolling Eyes

Чай рядко пия, но горещо кафе- да  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Лятото се къпя с по-топла вода, защото кожата ми е гореща и ако пусна студена, направо ме боли Crazy мъжът ми се къпе с почти ледена, как го прави, не знам Rolling Eyes


същото, и моя така - аз ако се изкъпя с такава вода ще истина.  Shocked

Никол, спести ми моля те обясненията за настинките този път.  Joy Joy
Виж целия пост
# 12
И чаят със сол. Да задържаш водата.
Водка с лед и сладолед е моята рецепта.
Виж целия пост
# 13
Не ми се занимава с теб сега, спокойно Laughing
М/у другото мъжът ми боледува много рядко Mr. Green
Виж целия пост
# 14
С гореща вода се къпя целогодишно,но чая-само през зимата.Лятото формичките за лед са заредени яко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия