Кога започнаха да се смеят бебчетата ви с глас?

  • 1 312
  • 30
Момичета,кога вашите сладури започнаха да се смеят с глас като големи дечица? Grinning
Виж целия пост
# 1
Мисля,че при всяко дете е индивидуално.Моят син скоро ще навърши 5 месеца и вече повече от половин месец се смее на глас,като го закачаме с татко му.Все още обаче преобладават беззвучните усмивки и гукането  Laughing
Виж целия пост
# 2
На около 3 мес. и нещо се захили на глас за пръв път!Сега скърца много често newsm62
Виж целия пост
# 3
Седмица преди да навърши 4 месеца се разсмя. Сега - днес става на 5, се смее много често, а отскоро и като го заговорят непознати и му правят маймунджълъци. Той си ми е нахилен, по принцип.
Виж целия пост
# 4
В края на втория месец се кискаше при определени игри, а сега се зъби като мишле.
Виж целия пост
# 5
Не беше рано, някъде след 8-ми месец.
Виж целия пост
# 6
беше на около 2,5-3 мес
Виж целия пост
# 7
Около шестия месец.
Виж целия пост
# 8
Края на втори месец усмивките бяха придружени с глас, но истински смях- към 4-ти.
Виж целия пост
# 9
След третия месец започна да се смее с глас и сам не можеше да повярва, че тези звуци са от него, което още повече го забавляваше и го разсмиваше.  Laughing
Виж целия пост
# 10
На 3 месеца

След третия месец започна да се смее с глас и сам не можеше да повярва, че тези звуци са от него, което още повече го забавляваше и го разсмиваше.  Laughing

и ние така
Виж целия пост
# 11
За първи път в деня преди да навърши три месеца.
Виж целия пост
# 12
През третият месец.
Виж целия пост
# 13
На около 3 месеца  Laughing
Виж целия пост
# 14
Около третия месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия