Магазини на Marks & Spencer в София.

  • 3 055
  • 4
Някой знае ли къде другаде в София има магазин на Marks & Spencer освен този в МОЛ-а на Хемус.Харесах си една блуза там ,но докато сe наканих да си я купя моя размер свършил Sad.Понеже сам от едричките трудно си намирам дрехи ,които да ми харесват и да ми стават.Така ,че моля ви помагаите. Rolling Eyes
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 1
Няма друг. Хубави дрехи по-големи размери има в Бианка в ЦУМ. Вече зареждат и по-младежки модели, не само бабешките както преди.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И тук да кажа, че големи размери дънки има в Аутлета на пресечката на Графа с Алабин ( на завоя). Wink

А дамски фешън парцалки в големи размери има на Алабин и Витошка, третия магазин на Алабин от страната на Съдебната палата.  Wink

Just in case, винаги е полезно да имаме резервен вариант.
Виж целия пост
# 3
Мерси,тия дни ще мина по тези магазини  bouquet.А да знаете сайта на Бианка,търсих ама нищо не намерих Embarassed
Виж целия пост
# 4
Мерси,тия дни ще мина по тези магазини  bouquet.А да знаете сайта на Бианка,търсих ама нищо не намерих Embarassed

В Бианка не продават само неща на Бианка, а и на други немски фирми. Но тъй като са тръгнали с марката Бианка, магазинът носи това име. Доскоро имаше магазин и до бившия Дет Маг, но вече го затвориха, не знам защо. Та исках да кажа, че сайта няма да ти помогне.
www.bianca.de
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия