откъде-плувен бански

  • 760
  • 2
никъде не мога да намеря бански за плуване на дъщеря си/11г/.Тя е с по широк гръб/разбираемо защо/и всички които пробва са и тесни и и правят рани.Миналата година и взехме от Адидас /от Германия-защото в БГ не внасят/те са съобразили,че плувците имат по широк гръден кош .Ако някой е виждал някъде такива бански моля да сподели
Виж целия пост
# 1
Синът ми също ходи на плуване,но нямаме Вашия проблем /разбираемо защо/.Единствено мога да те посъветвам да обиколиш спортните магазини или да огледнеш в самите басейни обикновено продават бански дали няма да има там.Успех!
Виж целия пост
# 2
В спортните магазини съм виждала и детски бански. Давам ти и още една опция: преди години, когато интензивно тренирах, съм си вземала и бански втора употреба. Честно казано съм оставала мн. доволна, като някои са ме изкарвали повече от новите, за които съм давала по 80 лв. Проблема е, че вече е забранено в м-те за 2ра употреба дрехи да се продават такива артикули, но може и да имаш късмет. Преди няколко дни съвсем случайно си открих чисто нов Speedo, само за 4 лв. С кеф ще си го пробвам след като родя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия