И пак за цикъла, но този път за предизвикване

  • 111 286
  • 31
Имам такъв въпрос-може ли да предизвикам да ми дойде по-рано цикъла?  newsm78 Става въпрос за 2-3 дена, не седмица примерно. Искам да съм чиста за   grinning039Някой бабешки метод или нещо подобно? Знам ли-гореща вана, активен спорт (аз не спортувам), аспирин... А ако пия Постинор? Някой правил ли е нещо подобно?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако не пиеш противозачатъчни единственият вариант да предизвикаш цикъла е с Дуфастон. Пиеш го докато ти дойде.
Не е за препоръчване по принцип нито един метод, но лятото всички жени буквално откачат на тази тема, когато ще трябва да ходят на море.
Всякакви други бабешки методи не действат.
Виж целия пост
# 2
Този Дуфастон без рецепта купували се...
Виж целия пост
# 3
на мен пък ми изписаха дуфастон за спиране на едномесечно кървене newsm78
но ще следя темата с интерес - и аз бих искала да ми дойде 2-3 дена по рано, щото и аз ще съм на море... Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Може би не ми е работа да се намесвам в темата, но аз никога не съм и не бих се намесвала по някакъв начин в цикъла си. По закона на гадостта всяка година, когато съм на море независимо дали е време или не е аз съм в цикъл. Използвам си тампони, 1-2 дни не влизам в морето, пия витамин С и всичко си е ОК. Аз не бих въздействала на тялото си с лекарства, но всеки сам решава. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 5
Може би не ми е работа да се намесвам в темата, но аз никога не съм и не бих се намесвала по някакъв начин в цикъла си. По закона на гадостта всяка година, когато съм на море независимо дали е време или не е аз съм в цикъл. Използвам си тампони, 1-2 дни не влизам в морето, пия витамин С и всичко си е ОК. Аз не бих въздействала на тялото си с лекарства, но всеки сам решава. Успех!  Peace
и според мен това с изместването на цикъла-не е добра идея  bouquet иначе по темата - Дуфастон - имам приятелки, които са доволни ...
Виж целия пост
# 6
Напълно те разбирам, защото аз съм винаги така ,когато съм на почивка. Преди пиех противозачатъчни и с тях си измествах цикъла .За дуфастона и аз съм чувала ,но не съм пробвала.
Виж целия пост
# 7
И аз съм чувала за Дуфастон, но не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 8
  С ударни дози витамин С. Peace
Виж целия пост
# 9
А защо искаш точно да си го предизвикаш? На мен когато ми се наложи, си го забавям. Досега се случи два пъти- миналата година за морето и миналият месец като бях в чужбина. Пих Оргаметрил ( май така се казваше/ пишеше ) и двата пъти и след като се прибера ги спирам и до два дни ми идва, като става въпрос за забавяне от 7- 8 дни, не повече. Дуфастон никога не съм пила.
Виж целия пост
# 10
Защо искаш да го предизвикаш и евентуално да си развалиш периодичността, ако вземеш хормони?
Виж целия пост
# 11
Ако не е много наложително не го прави.
Ще предизвикаш хормонален дисбаланс, които се нормализира за близо година.
 

Виж целия пост
# 12
Може би не ми е работа да се намесвам в темата, но аз никога не съм и не бих се намесвала по някакъв начин в цикъла си. По закона на гадостта всяка година, когато съм на море независимо дали е време или не е аз съм в цикъл. Използвам си тампони, 1-2 дни не влизам в морето, пия витамин С и всичко си е ОК. Аз не бих въздействала на тялото си с лекарства, но всеки сам решава. Успех!  Peace
newsm10
Виж целия пост
# 13
Категорично-не го прави.Казвам това от опит,нарушиш ли веднъж хормоналното равновесие после трудно ще го оправиш.Може и няколко месеца да минат,а може и не,казвам при мен беше така.Но иначе и аз съм чувала,че с Дуфастон става,изписва се и без рецепта.
Виж целия пост
# 14
На мен ми се е случвало да пия Постинор, поради причината за която е създаден  Rolling Eyes . Дойде ми след 2-3 дни, а трябваше да ми дойде по принцип едва след около 15 дни.
Моето мнение също не е добро да използваш хапове, за да го предизвикаш по-рано, но всеки сам си решава.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия