Дебелее ли се от BAKE ROLLS?

  • 19 283
  • 41
Ами това ме вълнува. Сега съм на диета. Само тези не мога да ги спра. Като огладнея, ям шопски салати, само че като мярна в магазина тези BAKE ROLLS и ми потичат лигите... Ще ми иде ли на кино диетата, заради тях, ако ям на ден по 1 пакет?
Виж целия пост
# 1
Зависи и каква диета спазваш и колко кг искаш да свалиш. Ама това си е чист въглехидрат от където и да го погледнеш. Може да не надебелееш,но може и да не отслабнеш  Thinking А ако приемаш и други въглехидтари , освен от зеленчуците ще ти дойдат свръх множко и едва ли ще свалиш нещо  Hug
И аз много ги обичам,но вече си позволявам по 1 пакетче на месец...даже и по-рядко понякога  Laughing По-лесно ще е май да си ядеш месцето лекото и салатките,а пък това като отслабнеш,но по малко ,че да не се наложи после пак диета  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Категорично, да дебелее се, не може да се каже...
ама си се дебелее...
Чист въглен, както Дика е казала и то с много химия, всичките тези овкусители.
Но за съжаление всеки си има някакви изкушения.


картофииииииииии  #2gunfire
Виж целия пост
# 3
А някой може ли да ми каже калориите на BAKE ROLLS ?   Thinking
Виж целия пост
# 4
Около 444к май бяха... на 100гр.
Виж целия пост
# 5
 Дебелее се, много ясно. Пържен хляб с подправки и консерванти и всякакви боклуци. Какво друго очакваш? Ако ти се ядат подобни неща, по-добре си препечи някакъв диетичен хляб и си го овкуси по твой вкус, но без мазнина Peace
Виж целия пост
# 6
Щом не можеш да живееш без него поне пробвай с половин пакет на ден.Ако искаш по-бързо да свалиш просто не го яж.Аз също го харесвам и по всяко време бих хапнала, но всичко се "лепи"  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Мисля че започвате да се лигавите. Naughty
Не можете да живеете без някви новоизлюпени продукти.А как сте живяли преди няколко години? #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Голяма реклама само му направихте Outta Joint
Виж целия пост
# 8
 Как пък не, аз като слушам дори не ми се дояжда  hahaha
Виж целия пост
# 9
тОЧНО за това говоря  bouquet
Глезотии #2gunfire
Виж целия пост
# 10
 newsm10 Прав си. Но да оставим момичетата сега, не може всичко да се откаже наведнъж. Те проявяват голяма воля все пак!
Виж целия пост
# 11
Най-лесно се отказва всичко наведнъж, но всеки сам си стига до истината. Peace
Виж целия пост
# 12
Мисля че започвате да се лигавите. Naughty
Поци, недей така, бе Поци Cry.

Щом не можеш да живееш без него
Не можете да живеете без някви новоизлюпени продукти.А как сте живяли преди няколко години? #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Е, сега пък - не мога да живея без него. Не ми изопачавайте постинга. Питах, дали се дебелее от него и ще ми наруши ли диетата, след като не ям нищо друго, да мушвам по един пакет.
Хубаво, разбрах Confused..., то пък нищо не може.
Питаш дебелее ли се от това и че ги обичам, те - НЕ МОЖЕШ ДА ЖИВЕЕШ БЕЗ НЕГО?... айде...
Виж целия пост
# 13
  Ню, как така нищо друго?  newsm09 Може би имаш предвид нищо друго тестено? Но при всички положения готовите храни ще са ти ако не пречка, то поне спънка, не само в отслабването но и по пътя към здравето.
Виж целия пост
# 14
Бъди желязна спрямо тялото си,кой кого командва ? bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия