Къде във Варна ....

  • 3 212
  • 3
Та въпроса ми е ... къде във Варна има магазин/и за перуки (не е задължително да са от есествен косъм) на достъпни цени ?  Simple Smile
btw ще ме извините , но за 1ви път пиша във форум и може да не съм пуснала темата си в правилния раздел  bouquet
Виж целия пост
# 1
Преди години имаше на Владислав - от страната на супермаркет Владислав - магазинчетата, които започват след книжарницата. Перуките бяха от 50 до 150 лв, за проба се плащаше 0,50 лв. Сега вече не знам как е  newsm78
Виж целия пост
# 2
На Шипка има един салон МАГАМА май беше...та там съм виждала перуки... Peace
Виж целия пост
# 3
На "Кн. Борис", бившата "Ленин" като тръгнеш от Макдоналдс и х-л Черно море по посока към църквата "Св. Никола", вдясно има един магазин за козметика, бельо и перуки. Дори на витрината има винаги изложени. Аз си купих преди 3 години черна, струваше около 65-70 лв. Перуките са от изкуствен косъм, има богато разнообразие на прически, дължини и цветове, а и всички бяха на една цена. По онова време бях полудяля за перука и доста обикалях. Бях питала и във въпросния салон на "Шипка", но там цените започваха от 60-7- лв и в зависимост от дължината се увеличаваше и цената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия