Спешно търся съвет за противозачатъчните

  • 1 103
  • 7
Никога не съм пила противозачатъчни, но по лекарско предписание трябва да ги пия. Зная, че се пият от първият ден , но в случая цикълът ми дойде преди 15мин. /23:35/ и не знам дали трябва сега да пия първото хапче или утре сутринта.  Embarassed Rolling Eyes
Благодаря на всички, които ще се отзоват.
Виж целия пост
# 1
Ако считаш днес за първи ден на цикъла, започни от днес.

Аз бих счела за първи ден утрешния, и бих започнала с хапчетата от утре вечер, тъй като днес де факто си имала цикъл едва 25 мин. Може би дори още не е и цикъл, а зацапване, не знам де.  Peace
Виж целия пост
# 2
Ми аз и затова питам, потече, но не бих го нарекла зацапване, а малко повече от това, боли ме и корема. Ох, лошо. Аз предпочитам вечер да ги пия, защото сутрин забравям да пия хапчета, залисана около детето. Ако може утре вечерта ще е супер. А гинеколога е в отпуск и си е изключил тел от 2 дни. и него не мога да питам даже. Не че ще звънна сега де...
Виж целия пост
# 3
Споко,можеш да си го пиеш и утре вечер.Няма проблем.Ако някога пък забравиш да си изпиеш хапчето,можеш да го вземеш до 8часа след като е трябвало да го пиеш,или на другата вечер взимаш 2.
Виж целия пост
# 4
Как така 2  таблетки?!? Ето това пише в упътването:
 " Ако сте пропуснали да вземете таблетката в обичайното време, трябва да го направите възможно най-скоро и ако това стане до 12 часа, не се налага използването на допълнителни противозачатъчни методи. Следващите таблетки трябва да се вземат в обичайния час. В случай че закъснението надхвърля 12 часа, пропуснатата таблетка трябва да се изхвърли и останалите таблетки да се вземат в съответните дни по обичайното време, като трябва да се използват допълнителни предпазни мерки ."

Пък и аз не съм забравила, все още не съм започнала.
Виж целия пост
# 5
ЗА първи ден от цикъла се счита, ако ти е доШло преди обед. АКо кървенето се появи по късно преz деня или късно вечерта, zа първи ден се брой следваЩия. Кафеникавото zацапване не се брой иzобЩо. То спада към стария цикъл.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Съвсем спокойно можеш да ги започнеш от утре вечер. Аз през всичките години, в които пиех противозачатъчни, винаги съм ги взимала в 22ч. В листовките на моето противозачатъчно, (Логест) не съм видяла да се споменават часове. Проблеми не съм имала.
Виж целия пост
# 7
Благодаря момичета!!!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия