Проявявам интерес и желая да се свържа със станцията на МВР в Св.Константин и Ел

  • 1 117
  • 6
Възможно ли е ,ако нямаш карта и работиш в МВР да отидеш и да си почиваш там!? Rolling EyesСмятате ли,че ако се свържеш седмица  преди това по телефона и помолиш примерно за стая с две легла -ще имаш такава възможност за кратка почивка  newsm78 или всичко е заето  и почиващите са само с предварителни карти!?Моля,ако някой има телефони за контакти със именно тази станция да ми ги предостави PraynigПредварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
има ли линк към тази прословута станция?
Виж целия пост
# 2
дълбоко се съмнявам , че има такава възможност. аз също работа в системата, но картите ги раздадоха преди около месец. има ограничен брой карти за всяка областна дирекция полиция и това е именно, защото желаещите са повече от станциите и местата.
Виж целия пост
# 3
има ли линк към тази прословута станция?

Шани ето, специално за тебе:
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=1241


А на въпроса, да възможно е. Аз звънях преди 5 дни, без да съм служител ми казаха да се обадя 5 дни преди датата на която искам да отида, и да питам-ако има свободни места, взимат и граждански лица. Естествено заплащането не е същото.

За станцията, особено блокчета 1,2,3 - само добри неща могат да се кажат. Цялата станция е на супер място, с голям зелен парк, тенис корт, кафене с малко криво раб.време, няколко кръчми наоколо, малък плаж и т.н. За деца с малки деца е супер. Аз като ходих за последно само от храната не бях супер доволна, но сигурно вече и това са подобрили.

Тъй като на мен ми е много несигурно да чакам 5 дни преди почивката да разбера дали ще има такава, затова резервирах пак за Св.Константин и Елена , но на станцията на Министерски Съвет. Там не съм била и не знам как е.
Виж целия пост
# 4
но на станцията на Министерски Съвет.

дай пак линк и цени, плз  Hug
Виж целия пост
# 5
но на станцията на Министерски Съвет.

дай пак линк и цени, плз  Hug

Ето линк, вътре има и цени:
http://www.travel.government.bg/varna_elena/index.php
Виж целия пост
# 6
изглежда приятно.
Биска, ама казваш, че вече си резервирала. Това означава ли, че ти е 100% сигурно мястото там?

Въобще резервацията през тоз сайт (иде реч и за други места) сигурна и надеждна ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия