Свиква ли се с болката?

  • 4 731
  • 35
Купих си нови сандали. Не съм си купувала сандали от 2-3 години. Просто не мога да си харесам. Е, днес го направих, но ми убиват. Та, не искам да ги хвърлям, нито да ги връщам. Ще свикна ли с болката?
Виж целия пост
# 1
ако те убиват някъде-лепни си лепенка  Peace
аз така днес обух едни сандали с връзки и на единият крак ,там където минава връзката-така ме убиваше...но веднага сложих лепенка!
въпрос на няколко дни е да ти свикне кракът с новите обувки!
Виж целия пост
# 2
Не мога да сложа лепенка. Обива ми между пръстите, ама по-нагоре. Няма как да се сложи лепенка.
Виж целия пост
# 3
Не, не се свиква. Занеси ги за съвет при добър обущар или просто ги хвърли/подари  Peace
Виж целия пост
# 4
Или ги върни, или ги смени с по-големи! От неудобни обувки може дори да се получи изкривяване на гръбначния стълб.
Виж целия пост
# 5
Опитай да ги смениш в магазина.Не вярвам,че ще успееш да ги върнеш,кой връща пари в днешно време ooooh! Но поне да ги подмениш с по-удобен модел,ако трябва и да си доплатиш даже.
Не се издържа с неудобни обувки,от опит ти го казвам.
Виж целия пост
# 6
Ако не се отпуснат до няколко обувания, не ги носи.
Няма смисъл да се мъчиш да свикваш с болката. Една неудобна обувка може да ти скапе настроението за цял ден.
Може да ги занесеш на обущар да ти ги разшири. Дано да се оправят.
Виж целия пост
# 7
Аз не свиквам с болката не бих ги носила.
Виж целия пост
# 8
 Grinning Можеш предполагам да свикнеш.....а дали ще свикнеш и със странната походка от болката, "естетичните" рани по краката ти и тн. То вярно, че е Трай бабо за хубост, ама чак пък толкова Twisted Evil  Това в кръга на шегата (добронамерена)- да не се засегнеш   bouquet
В ученическите си години направих подобен експеримент, че нали трябваше да сме модерни и сега си нося красив белег от операция, понеше където ми притискаха стъпалото скъпите ми обувки (които сега като се сетя как изглеждаха, не бих обула и с пистолет в глава) ми направиха киста и трабваше чичо доктор да я маха.....Сама реши струват ли си тези сандали нещо такова!

Ted_Ka, в чужбина можеш да върнеш всичко(без козметика и др. санитарни де) , че и парите ти дават без да те гледат като тровени с гъби и за това е такъв съвета  Wink  Аз все още място не мога да си намеря от яд, че тук търговците сякаш се отървават от стоките си и после няма назад....българска работа  Crossing Arms сори за офф-а   bouquet
Виж целия пост
# 9
Не се свиква с болката. Или поне аз не мога да понасям да ме боли постоянно.
Имам два чифта обувки, които съм слагала веднъж или два пъти, поради същите причини.
Дано да ти ги сменят в магазина!
Виж целия пост
# 10
По-добре не ги носи, ако не ги разшириш при обущар. ( аз си носих така едни обувки, не е скъпа услугата така или иначе)  Ще си направиш краката на рани, аз така миналото лято след мъки изхвърлих с кеф едни супер неудобни сандали ...
Виж целия пост
# 11
Аз съм имала доста такива, но след няколко обувания всички се оправиха. Предполагам че зависи от какво са направени. Ако наистина не са ти удобни дори тогава - не ги носи.  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз от неудобни токчета си деформирах пръстите на краката -  изкривиха ми се
Виж целия пост
# 13
Аз от неудобни токчета си деформирах пръстите на краката -  изкривиха ми се

Моя милост си има за спомен мазол на кутрето ... ходя на педикюр редовно и пак не може да се оправи .
Така , че никакво свикване - купуваш нови , колкото и да струват сегашните ти сандалки , не са по - скъпи от краката ти , които са ти до живот .
  Naughty
Виж целия пост
# 14
абе ти за едните обувки  ще си изродиш стъпалата. на мен ми излезнаха сума ти пришки кокълчета мазоли и тн от обувки и просто не рискувам. бих ги подарила. красивите стъпала са по ценни от красивите обувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия