парфюм-менте от Бюти зоната в Мола

  • 14 288
  • 24
преди два дни реших да си купя Хипноуз на Ланком..бяхме в София и отидохме до Мол-а.взех си 50 мл.и отидох да плащам на касата,докато чаках ред едно от момичетата щеше да си счупи краката да дойде до мен и ми предложи за почти същата цена комплект от парфюм и 100 мл.боди лосион...е купих го,но парфюмът едва изкарва и 2 часа  Shocked отначало си помислих да не би да свиквам с миризмата,но не...
няма какво да направя,защото не пазя касовата бележка-но щом се стигна до това че и там да пробутват ментета  Naughty дотук бях с пазаруването в Бюти зоната!!!!!
Виж целия пост
# 1
наскоро някъде четох, че 30% от пазара за парфюми в БГ , се пада на ментетата...така ,че сигурно не е само там...
Виж целия пост
# 2
Винаги пазя касови бележки.
Когато ми предлагат парфюм на съмнително ниска цена, никога не взимам.
Комплекти купувам в изключителни случаи. Тестери не купувам никога.

На твое място бих опитала да го върна и без касова бележка. newsm78 Ако не успееш, звъни в организацията за защита на потребителя. Това не е евтина покупка и дори ти самата да не бъдеш обезщетена по някакъв начин, оплаквания вероятно се регистрират и ще се пресекат подобни неща за в бъдеще. Пък и могат най-добре да те посъветват какво да направиш в случая.
Виж целия пост
# 3
kamelia77,  чувала съм, че кожата трябва да свикне с новата миризма и тогава парфюма става траен.

От Бюти зоната си купих Булгари Аква и по същия начин първите пъти дори и след 1 час, не миришеше въобще.След няколко напръсквания, вече всичко е наред.  Peace
Виж целия пост
# 4
На мен пък, пак там преди 1 месец ми пробутаха мъжкия Азаро хром 30мл. на цената на 50   #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Бях с детето, то мрънкаше нещо имаше Т и аз така и не съм забелязала, че ми слагат в торбичкаа по малката разфасофка. Не пазех касова бележка да ходя да се разправям  Confused. Загубиха ме като клиент  Crossing Arms.
Виж целия пост
# 5
kamelia77,  чувала съм, че кожата трябва да свикне с новата миризма и тогава парфюма става траен.

От Бюти зоната си купих Булгари Аква и по същия начин първите пъти дори и след 1 час, не миришеше въобще.След няколко напръсквания, вече всичко е наред.  Peace

Същото ми се случи миналото лято с един Булгари, подарък  от сестра ми, тъкмо решихме да го връщаме и той се "оправи'.  Не мога да си го обесня, не ми се беше случвало преди, но е факт.
Иначе мисля, че и без касова бележка ще ти го вземат.
Виж целия пост
# 6
Момичета, поръчвайте си от Ягодката - Хонг Конг, със сигурност няма да са ментета а и доставката е безплатна, е верно, 4е за седмица пристигат, ама са от чужбинско  Crazy
Виж целия пост
# 7
Стига,моля ви се какви ментета-глупости!Точно Хипноуз на Ланком ми е от мола и си издържа цял ден,та дори и на следващия сутринта го усещам.А и повечето подаръци,които съм правила на приятели и семейство са парфюми от там.Няма ментета,всичко си е качествено!
Виж целия пост
# 8
Аз да се оплача от megashop.bg .Поръчах си изключително трайният по принцип Deep red на Hugo Boss ,опаковката и шишето ок наред,миризмата също,пръскам обаче и след половин час няма и следа от миризма  Shocked Сигурна съм,че е менте и до тук бях с парфюмите от интернет,да не говорим,че като цяло в България ме съмняват  Naughty
Виж целия пост
# 9
Стига,моля ви се какви ментета-глупости!Точно Хипноуз на Ланком ми е от мола и си издържа цял ден,та дори и на следващия сутринта го усещам.А и повечето подаръци,които съм правила на приятели и семейство са парфюми от там.Няма ментета,всичко си е качествено!

Къде го пръскаш по принцип?
Виж целия пост
# 10
Всеки парфюм на всяка кожа е различен.
На теб може да е трае, но на друг не. До сега не съм видяла менте в същата опаковка...ментета съм виждала, но винаги  е имало разлика по шишето. Или надписа е бил друг или има нещо в повече..

Да не говорим, че ако си взема тоалетната вода тя не издържа повече от 2-3ч..освен ако не е супер тежък и сладникъв аромат. Ако наистина пише парфюм, той би трябвало да издържи 8ч.
Виж целия пост
# 11
....
Иначе мисля, че и без касова бележка ще ти го вземат.


Няма да го вземат обратно без касова бележа. Само ще си изпили нервите допълнително.

Аз друго се чудя - как така парфюмът "свиква" с кожата и започва да мирише по - дълго след ен - тото напръскване?  newsm78 Да, на различните кожи ароматите се променят, ама как така пък "свиква" и изведнъж става траен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Аз друго се чудя - как така парфюмът "свиква" с кожата и започва да мирише по - дълго след ен - тото напръскване?  newsm78 Да, на различните кожи ароматите се променят, ама как така пък "свиква" и изведнъж става траен  Rolling Eyes

и аз нещо не го схванах това изказване  Shocked
разбирам, че има разлика според температурата, физическата активност, нанасяне непосредствено след баня и подобни фактори, но това звучи странно  Joy
Виж целия пост
# 13
Според мен девойките могат да си правят "свой" бизнес там. Снабдяват се с ментета и ги пробутват сред оригиналните на същата цена, но директно в джоба.

Би трябвало да имат камери там , пробвай и без касовата бележка.
 
Виж целия пост
# 14
....
Иначе мисля, че и без касова бележка ще ти го вземат.


Няма да го вземат обратно без касова бележа. Само ще си изпили нервите допълнително.


а,ако го "чукнат" на касовия апарат по бар кода  newsm78

но да ходя до София...150км  Rolling Eyes  е вече ще знам,Ягодка е налице,по-добре да изчакам 1-2 седмици,отколкото да се ядосвам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия